بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل

اگر اخبار سلبریتی ها را دنبال می کنید، حتما از بارداری اشلی گراهام اطلاع دارید. اشلی گراهام یک سوپر مدل است که طرفداران زیادی در اینستاگرام دارد و دوقلوهای جدیدی به دنیا آورده است.
اشلی گراهام نظرات مثبتی را با طرفدارانش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. این سوپر مدل که دومین فرزند خود را باردار است، نه تنها با پیام های خود پیام های مثبتی برای طرفداران خود ارسال کرد، بلکه در سال 2021 گفتگوهای مادرانه را آغاز کرد.
او درباره مسیر شغلی و رویکردش در ایجاد تعادل بین مادری و کار و زندگی مادری گفت:بدون تعادلبیشتر به نحوه مدیریت همه چیز در زندگی تان مربوط می شود. در پادکستم، با آریانا هافینگتون در مورد اینکه مادر شاغل بودن چگونه است و توصیه هایی که او می کند صحبت کردم. توصیه او این بود که این را به خودش بگوید. تقصیر مادرت نیست. فقط این جمله را به خودتان بگویید. “آنوقت احساس بهتری خواهی داشت.”


بیشتر بخوانید: سلبریتی هایی که بعد از ۴۰ سالگی مادر شدند!


بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل
اشلی گراهام و زندگی با مسائل مادری
مادر بودن نحوه زندگی با مسائل مختلف است و این چیزی است که بسیاری از مادران یاد می گیرند، اما روند اشلی گراهام در مورد آن چیست؟ او می گوید: صادقانه بگویم. من یک شخصیت تیپ A نیستم، بنابراین یک شخصیت تیپ B پرانرژی، سخت کوش و جاه طلب هستم. با رفتاری آرام، صبور، ملایم و متین، کاری را وقف می کنم که متناسب با فعالیت های مورد علاقه ام در خارج از محل کار باشد.»
اشلی در مورد اولین سال تولد پسرش اسحاق چنین می گوید:در سال اول تولد اسحاق، من کمی عصبی تر بودم.، چون به چیزهای زیادی فکر می کردم. مثلاً فکر می‌کردم باید از روش خاصی برای مراقبت از او استفاده کنم وگرنه می‌میرد، اما خوب رشد کرد و زنده ماند.»

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کاغذ دیواری جدید 2021 شیک ترین کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه شما است

بیشتر بخوانید: رزی هانتینگتون و جیسون استاتهام در انتظار فرزند دوم خود هستند


بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل
اشلی گراهام و مادر شاغلش
این سوپرمدل در مورد یک مادر شاغل بودن می گوید: «من دقیقاً مثل هر مادر دیگری هستم که سر کار می رود و کارهایی که باید انجام دهم را انجام می دهد. من به جامعه اعتماد دارم و خیلی خوشحالم که مادر، شوهرم و جاستین وارد زندگی من شدند. من واقعا باید برای انجام کارها برنامه ریزی کنم “زیرا این برنامه نحوه انجام کار من را تعریف می کند و تکامل می دهد.”

بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل
توصیه اشلی گراهام به مادران شاغل
اشلی گراهام توصیه هایی به مادران شاغلی دارد که ممکن است دچار مشکل شوند: “سعی می کنم به خودم فشار نیاورم و تشویق نکنم. این واقعاً شعار من در یک سال و نیم گذشته بوده است. این اولین بار است که این را یاد می گیرم و همینطور است. جاستین.ما با جریان زندگی پیش میرویم.هیچ سایتی نیست که نرفته باشم.”هرکسی را که میشناسم با مادرش تماس خواهم گرفت.”


بیشتر بخوانید: بارداری خواننده هولسی از مادر شدن چه احساسی دارد؟


او از طریق والدین چیزهای زیادی در مورد خودش یاد گرفت و می‌گوید: “من یاد گرفتم که چقدر عشق در درون من وجود دارد. این عشق بی پایان باعث شد که فراتر از هر چیزی که واقعاً در آن دوران واقعاً سخت اتفاق افتاده است نگاه کنم. باید روی مراقبت از آیزاک و خودم تمرکز می کردم. آیزاک نمی‌دانست چه خبر است.
گراهام می گوید: «می توانم به عقب نگاه کنم و بگویم. من کردم. من این مانترا را هم دوست دارم:روزهای سخت موقتی هستند، اما افراد لجباز آن را تحمل می کنند. مادرم همیشه به من یادآوری می کند که وضعیتی که تو در آن هستی یک پله بالاتر است. هر جا که هستی، قدم بعدی را برداری.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
هشدارهای آمیکرون و پروتکل‌ها را نادیده گرفت

بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل
اشلی گرام و بارداری دوم
اشلی گراهام در مورد بارداری دوم خود می گوید: با بارداری دوم، هر روز چرت می زنم و در روزهای غیر چرت ساعت 8:30 به رختخواب می روم. در این صورت، مدام به خودم یادآوری می کنم که برای همیشه باردار نمی شوم.»

در بارداری دومم هر روز چرت میزنم و روزهایی که نمیخوابم ساعت 8:30 میخوابم.

او درباره نحوه مراقبت از خود نیز توضیح می دهد: «جملات تاکیدی قبلی را برای خودم تکرار می کنم. به خودم می گویم تو شجاع و زیبا و باهوشی. من مثل زمانی که ایزاک را باردار بودم با خودم صحبت می کنم زیرا بدنم خیلی سریع تغییر می کند. “وقتی وقت استراحت فرا رسید، استراحت خواهم کرد.”


بیشتر بخوانید: بارداری و تولد پرنسس سوفیا، فرزند دیگر خانواده سلطنتی


بارداری و تولد اشلی گراهام، مدل
بارداری و تغییر ظاهر
این سوپرمدل در مورد تغییر ظاهر زنان در دوران بارداری می گوید: «بیشتر زنان به عقب برمی گردند و اندام خود را با آنچه قبل از بارداری بودند مقایسه می کنند. از این متنفرم. من می خواهم سالم باشم اما بعد از تولد بچه عجله ای برای کاهش وزن ندارم. باید به خودمان استراحت بدهیم. همچنین این تصور غلط وجود دارد که بدن همه یکسان است. اما با هر بارداری، حتی بدن شما با بارداری قبلی متفاوت است.

مردم به من می گفتند که او به اسحاق شیر داده و وزن کم کرده است. خوب من وزن کم نکردم

اعتقاد بر این است که وزن در دوران شیردهی کاهش می یابد. اشلی می گوید: «مردم به من می گفتند تو به آیزاک شیر دادی و وزن کم کردی. خوب، من وزن کم نکردموقتی به کودک خود شیر می دهید، مردم متوجه نمی شوند که چقدر گرسنه هستید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کاغذ دیواری 2022 شیک ترین کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه شماست

بیشتر بخوانید: مگان مارکل دوباره باردار است و در انتظار دختر است


اشلی گراهام همچنین در مورد شیردهی می گوید: “آنچه در جامعه از آن متنفرم این است که زنان مجبور می شوند شیر خشک یا شیردهی را امتحان کنند. اینها فرزندان ما هستند و ما آنها را برای آنها انتخاب می کنیم.”
اشلی گراهام، فقط یک – دو روز پیش، هر دو دوقلوهای نر به دنیا آوردند. اولین پسر اشلی ایزاک یک ساله است.

همچنین ببینید

هشدارهای آمیکرون و پروتکل‌ها را نادیده گرفت

هشدارهای آمیکرون و پروتکل‌ها را نادیده گرفت

اخبار مربوط به عملیات نجات مادران باردار و سیل زده در ایرانشهر، سرماخوردگی که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *