با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

وب سایت گجت نیوز – حسین مرادی: اخیراً لیستی از گران ترین خودروهای مدرن دنیا منتشر شد که در آن محصولات بوگاتی ، لامبورگینی و پاگانی درخشیدند.

بسیاری از خودروسازان بزرگ محصولات سفارشی را برای مشتریان خاص خود تولید می کنند که به دلیل ویژگی ها و تجهیزات منحصر به فرد آنها از ارزش بالایی برخوردار هستند. امروزه شرکت هایی مانند بوگاتی ، لامبورگینی ، کونیگزگ ، استون مارتین و پاگانی در تولید این خودروها تخصص دارند و آنها صاحب خودروهای گران قیمت هستند. بنابراین ، ما می خواهیم شما را با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا کنیم.

به استون مارتین والکری

قیمت: 3.2 میلیون دلار

استون مارتین تا به حال والکری هیبرید را برای فروش قرار نداده است ، اما اخیراً ظرفیت فروش 3.2 میلیون دلاری خود را در مدت زمان کوتاهی تکمیل کرده است. کارشناسان مکانیک قیمت را بین 2.6 تا 3.9 میلیون دلار برآورد کرده اند. این خودرو از یک موتور 6 لیتری 12 سیلندر کاسورث استفاده می کند.

این موتور قادر است 1160 اسب بخار قدرت و 900 نیوتن متر گشتاور تولید کند و حداکثر سرعت آن 321 کیلومتر در ساعت است. این هایپرکار در مدل استاندارد تنها در 150 دستگاه و در مدل AMR تنها 25 دستگاه تولید می شود.


به بوگاتی شیرون پور اسپرت

قیمت: 3.3 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

بوگاتی شیرون پور اسپرت با ارزش 3.3 میلیون دلار در رتبه 14 این فهرست قرار دارد. این خودرو قرار بود در نمایشگاه ژنو به نمایش گذاشته شود ، اما به دلیل کرونا لغو شد. تمرکز طراحان این خودرو بر روی آیرودینامیک ، وزن سبک تر و توزیع بهتر قدرت است. بوگاتی شیرون پور اسپورت از موتور 16 سیلندر 8 لیتری چهار سیلندر با گیربکس بهبود یافته استفاده می کند.

این خودرو از همان 1500 اسب بخار قدرت قبلی خود استفاده می کند ، اما خط قرمز حدود 200 واحد افزایش یافته و در حال حاضر به 6900 دستگاه رسیده است. در بدنه این خودرو شاهد تغییری نسبت به گذشته هستیم که در حال حاضر دارای بال عقب بزرگتر و نمای آیرودینامیکی جلو است.


13. بوگاتی ویرون ویوره منصوری

قیمت: 3.4 میلیون دلار

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
معجزه فناوری ؛ شگفت انگیزترین مصاحبه بین اوباما و وینفری

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

این بوگاتی ویرون را باید یک ستاره واقعی دانست. ویرون ویور یک ماشین منحصر به فرد است که توسط منصوری ساخته شده و 3.4 میلیون دلار قیمت دارد. منصوری تاکنون تنها دو دستگاه از این دستگاه ویژه با قطعات بدنه از فیبر کربن و کابین چرمی تولید کرده است. بوگاتی ویرون ویور از یک موتور 1200 اسب بخاری با حداکثر سرعت 408 کیلومتر در ساعت برخوردار است.


به W Motors از هایپراسپرت خوشش آمد

قیمت: 3.4 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

این خودروساز که در دبی امارات مستقر است ، اولین سوپراسپرت Licen Hypersport را در سال 2013 رونمایی کرد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این خودرو با 3.4 میلیون دلار سومین خودرو گران قیمت در زمان خود است. Hyper Sport Lock از چراغ های LED و نمایشگر هولوگرافیک در کنسول های مرکزی استفاده می کند. این خودرو از موتور 3.7 لیتری دو سیلندر توربوشارژ با قدرت 780 اسب بخار و گشتاور 960 نیوتون متر بهره می برد.


به پاگانی هوایرا رودستر قبل از میلاد

قیمت: 3.5 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

پاگاهی به تازگی یک مدل استاندارد از Havira Pagahi را منتشر کرده است و اکنون تصمیم گرفته است که نسخه ای از BC Roadster را عرضه کند. این خودرو سال گذشته با موتور 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو معرفی شد که می تواند 800 اسب بخار قدرت و 1049 نیوتن متر گشتاور تولید کند. رانندگان می توانند رانندگی بدون سقف را با این خودرو تجربه کنند. البته پاگانی تنها 40 دستگاه از این خودرو را تولید کرد.


10. لامبورگینی فیروزه ای

قیمت: 3.6 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

لامبورگینی فیروزه ای را باید پل آینده این خودرو دانست. اگرچه لامبورگینی فیروزه ای بر اساس Aventador SVJ ساخته شده است ، اما ظاهر شگفت انگیزی دارد و به عنوان اولین خودروی برقی لامبورگینی شناخته می شود. این خودرو از موتور 6.5 لیتری 12 سیلندر و سیستم هیبریدی 48 ولت استفاده می کند. مجموع ظرفیت این خودرو 819 اسب بخار است ، بنابراین باید آن را قدرتمندترین لامبورگینی تاریخ دانست. تنها 63 دستگاه فیروزه ای تولید می شود و هزینه آن 3.6 میلیون دلار برآورد شده است.


9. بوگاتی ویرون سوپر اسپرت 300+

قیمت: 3.9 میلیون دلار

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
پژو 3008 فیس لیفت با بروزرسانی جدیدی معرفی شد

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

طبق اعلام بوگاتی خودرو ، شیرون سوپر اسپرت 300+ در اوایل سال 2020 توانست رکورد 428 کیلومتر در ساعت را بشکند. این خودرو 3.9 میلیون دلار قیمت دارد و تنها 30 دستگاه از این خودروها تولید خواهند شد.


8. لامبورگینی وننو

قیمت: 4.5 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

لامبورگینی وننو بین سالهای 2014 تا 2015 تنها در 14 دستگاه تولید شد و اگرچه از پلت فرم Aventador استفاده می کند ، اما 4.5 میلیون دلار به فروش می رسد. این خودرو از یک موتور 6 لیتری 12 سیلندر استفاده می کند که 740 اسب بخار قدرت و 609 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. سرعت صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 2.9 ثانیه است و هنوز گران ترین لامبورگینی مدرن تاریخ است.


7. Koenigsegg CCXR Trevita

قیمت: 4.8 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

قیمت Koenigsegg CCXR Trevita در مدل الماس 4.8 میلیون دلار است. طراحان بدنه فیبر کربن با روکش الماس را برای ساخت این خودرو در نظر گرفتند. این خودرو گران قیمت از موتور 8 سیلندر 4 سیلندر 4 سیلندر توربوشارژ دوقلو بهره می برد که 1004 اسب بخار قدرت تولید می کند. البته تنها 3 دستگاه از این خودرو تولید شد.


6. پاگانی هوآیرا ایمولا

قیمت: 5.4 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

پاگانی هوایرا ایمولا اولین بار حضور خود را در سپتامبر 2019 اعلام کرد ، محصولی که طرفدارانش آن را Hypercar of Dreams می نامند. این خودرو به موتور 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو Huayra Emola مجهز است و می تواند 827 اسب بخار قدرت و 1100 نیوتن متر گشتاور تولید کند. Huayra Emola قدرتمندترین خودروی Pagan است و حدود 36 اسب بخار قدرت از BC Roadster BC دارد. گلگیرهای بال عقب بزرگ و هوای روی سقف به جذابیت خودرو می افزاید. پایه Huaira Emola را باید یک ماشین بسیار منحصر به فرد دانست. زیرا تنها 5 دستگاه از این خودرو تولید شد.


5. بوگاتی دیوو

قیمت: 5.8 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

دیوو یکی از محصولات جدید بوگاتی است که نقاط مشترک زیادی با شورون دارد ، اما بوگاتی تغییرات زیادی را برای توجیه قیمت 5.8 میلیون دلاری خود اعمال کرده است. وزن این دستگاه با رینگ های سبک تر ، اینترکولر فیبر کربن و حذف مواد جاذب صدا کاهش می یابد. اگرچه قدرت آن با بوگاتی شیرون فرقی ندارد ، طراحان آیرودینامیکی آن را بهبود بخشیده اند و حدود 8 ثانیه سریعتر از شیرون در جاده ناردو است. تنها 40 دستگاه توسط بوگاتی دیو تولید شد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
ارائه مراکز معتبر جزئیات (نانو سرامیک ، روکش ماشین و لاک)

4. مرسدس-مایباخ اکسلرو

قیمت: 8 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

مرسدس مایباخ اکسلرو یک موتور تک موتوره است که توسط فولدا ، زیرمجموعه Goodyear تولید شده است. این موتور در سال 2004 عرضه شد و از موتور دو سیلندر 12 سیلندر توربوشارژ بهره می برد که 690 اسب بخار قدرت و 1.020 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. حداکثر سرعت این خودرو 350 کیلومتر در ساعت است. اگرچه قیمت رسمی 8 میلیون دلار است ، اما اکنون بیش از 10 میلیون دلار به فروش می رسد.


3. بوگاتی سنتودیچی

قیمت: 9 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

در سال 2019 ، ما شاهد ارائه فوق العاده منحصر به فرد بوگاتی Centodieci Hypcar بودیم که اتومبیل آن تنها در 10 دستگاه ساخته شد و دلایل تولید آن ادای احترام به EB110 و 110 مین سالگرد بوگاتی است. سبک خاص این خودرو برای همه جذاب نخواهد بود ، اما خریداران قطعاً به خودروی خاصی دسترسی خواهند داشت.


2018-04-02 Хохарчон 121 2. رولزرویس Sweptail

قیمت: 12.8 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

رولزرویس Sweptail از نظر فنی گران ترین خودرو تاریخ است ، اما رولزرویس قیمت رسمی آن را اعلام نکرده است و تنها منابع خودرو قیمت آن را 12.8 میلیون دلار برآورد کرده اند. رولزرویس بیش از 4 سال صرف تولید این خودرو کرده است.


1. بوگاتی لا Voiture Noire

قیمت: 12.5 میلیون دلار

با گران ترین خودروهای مدرن دنیا آشنا شوید

قیمت رسمی بوگاتی لا Voiture Noire حدود 12.5 میلیون دلار است ، اما قیمت فروش آن 18.7 میلیون دلار است ، بنابراین گران ترین خودروی مدرن در جهان است. این خودرو را باید یک مدل مدرن آتلانتیک 57 SC دانست که از همان موتور 16 سیلندر 8 لیتری چهار سیلندر استفاده می کند و 1479 اسب بخار قدرت و 1600 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. برای این خودرو 6 خروجی اگزوز ، حلقه های رادیکال و یک علامت روشن در پشت وجود دارد. بوگاتی لا Voiture Noire تنها در 1 واحد تولید می شود.

منبع: motor1

همچنین ببینید

مرسدس بنز مارکوپولو 2020 ، لذت گردشگران با ویژگی های جدید

مرسدس بنز مارکوپولو 2020 ، لذت گردشگران با ویژگی های جدید

وب سایت پدال-شاهین احمدزاده: در پی عرضه نسخه چهره به چهره ون ویتو ، مرسدس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *