با ۱۰۰میلیون تومان ازدواج کنید! می‌شود؟ شاید

روزنامه خراسان – علیرضا کاردار: اکنون که کرونا بهانه ای برای تعطیل شدن تعطیلات شده است ، برخی افراد پیشنهاد می کنند که زمان مناسب ازدواج است ، اما آیا ازدواج فقط یک مراسم است؟ با این تورم چگونه می توان مهریه و اقلام منزل تهیه کرد؟

به مناسبت روز عروسی ، توصیه هایی برای خرید اصول مهریه برای عروس و داماد و خانواده های آنها داریم و بررسی کرده ایم که از 100 میلیون تومان بدهی ازدواج چقدر می توان برای مهریه استفاده کرد؟

سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه (س) را روز عروسی می نامند. ازدواج چیزی است که می تواند برای دختران و پسران با تصمیمات درست و اصولی شادی ایجاد کند. امسال بدهی ازدواج 50 میلیون تومان است ، به این معنی که هر تازه عروس و دامادی 100 میلیون تومان وقت دارند تا با هزینه خود زندگی خود را شروع کنند. البته اگر آنها شرایط دریافت آن را داشته باشند و بتوانند آن را دریافت کنند و مهمتر از همه ، می توانند اقساط پرداخت کنند!

با افزایش این قیمت ها هر روز ، ضربان قلب دختران و پسران شاد ناگزیر بالا و پایین می رود و والدین آنها وحشت زده می شوند. به منظور کاهش اضطراب عروس و دامادهای آینده و والدین آنها و همچنین غافلگیری عروس و دامادهای قدیمی به گونه ای که قیمت های جدیدی به آنها برسد ، تصمیم گرفتیم امروز ، یعنی روز عروسی را حساب کنیم تا ببینیم آیا ارزش 100 میلیون سومونی آیا ازدواج وسیله ای برای شروع زندگی فراهم کرد؟ ما همچنین به آن دسته از پسران و دخترانی که در حال خرید جهیزیه هستند توصیه می کنیم زندگی مشترک سالمی داشته باشند و به مرحله بعد بروند.

کارها را ساده انجام دهید و سعی کنید زیاد روی مشکل تمرکز نکنید

آیا می دانید یک دختر و پسر امروزی برای شروع فرایند خرید جهیزیه و رعایت اصول آن چه اقداماتی را باید انجام دهند؟

این روزها ، همه به طور معمول از اینترنت کمک می گیرند و بر اساس آن “چک لیست” طولانی می سازند. از تختخواب و کمد گرفته تا تخم مرغ در آبگرمکن و دو مشت چسب در یخچال و یک سری سوزن ، اما کارشناسان می گویند اکنون زمان انجام این کار نیست و زن و شوهر باید این لیست را با توجه به اندازه جیب خود و این لیست ها را آماده نکنید بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم که یک دختر و پسر امروز برای شروع فرایند خرید جهیزیه چه اقداماتی باید انجام دهند تا هر دو به میزان بدهی ازدواج خود (به شرط دریافت آن) تکیه کنند و بیش از حد سرمایه گذاری نکنند. در پس انداز خود

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
پیشنهاد‌هایی برای کاهش وزن تا شروع سال جدید

ترفندهای خرید جهیزیه

کرونا دلیل خوبی باشد!

به طور طبیعی ، بخشی از بدهی ازدواج و تمام پولی که زن و شوهر قبلاً پس انداز کرده اند باید برای هزینه های دیگر مانند وام مسکن ، مراسم ، خرید حلقه و طلا و غیره استفاده شود. به طوری که در حساب شما چیزی برای خرید لوازم خانگی وجود ندارد! اما این روزها که مراسم محدود است ، چه بهتر که از این فرصت استفاده کنیم و یکی از گران ترین هزینه های عروسی ، جشن را لغو کنیم یا آن را به پایان همه گیری کرونر موکول کنیم. همین عدم تحقق مراسم هزینه هایی مانند سالن ، شام ، پذیرایی ، آتلیه ، دکوراسیون ماشین ، لباس عروس ، سرویس طلا و حتی دسته گل را حذف یا کاهش می دهد. بعد از این مدت استفاده مثبت!

لیست و گروه ایجاد کنید

برای تهیه لیست مهریه ها از دیگران که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید ، اما در نهایت باید با توجه به شرایط خود فهرستی تهیه کنید. خرید مهمترین لوازم و وسایل بزرگتر مانند یخچال ، فریزر و تخت را در اولویت قرار دهید و این لیست را تا حد امکان عاری از هرگونه وسایل غیر ضروری نگه دارید.

یکی از مزایای خرید اقلام بزرگتر در وهله اول این است که تطبیق اقلام کوچک با اقلام بزرگتر آسانتر است. به عنوان مثال ، اگر تلویزیون شما نقره ای است ، خرید فرش یا فرشی که از نظر زیبایی خوشایند است و سپس مبل ، میز ، ساعت دیواری و غیره ، حتی اگر یک رنگ نباشند ، راحت تر خواهد بود. روی زمین نیفتد! سپس نوبت به گروه بندی می رسد. لیست را به اقلام تزئینی ، ظروف ، وسایل آشپزخانه ، ظروف چوبی ، تختخواب و موارد دیگر تقسیم کنید.

یک حساب در جیب خود داشته باشید

از ابتدا با بودجه و امور مالی صادق باشید تا بتوانید برنامه ریزی دقیق تر و کارآمدتری داشته باشید. این موارد دیگر تعریف نشده است. اگر قرار است اولین کار خود را بر اساس آنچه مردم می گویند یا ترک تحصیل می کنند انجام دهید ، یا با افتخار در مقابل جریانها و کتابهای بی شماری خرج کنید ، مطمئن باشید در پایان زندگی شما قطعاً با مشکل و بدتر روبرو خواهید شد! این بودجه سبک و سنگین در هر مرحله از خرید یک تجربه عالی برای مدیریت و صرفه جویی در هزینه های خانواده است.

توصیه می شود موارد لازم را با کیفیت بالاتر تهیه کرده و تهیه سایر جزئیات را در صورت داشتن پول به تعویق بیندازید. اما اگر می خواهید تمام تجهیزات را با کیفیت پایین و قیمت ارزان تهیه کنید ، پس از مدت کوتاهی باید هزینه تعمیر یا خرید را بپردازید و به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. چهار قلم بهتر از مواد مورد نیاز است ، اما کیفیت چهل قلم بسیار بهتر از مواد غیر ضروری و بی کیفیت است.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
چرا یک سوم عمرتان را با کمر درد میخوابید؟ (تشک خوشخواب)

ترفندهای خرید جهیزیه

سبک زندگی خود را تعیین کنید

به این ترتیب می توانید به راحتی اقلام مورد نیاز خود را شناسایی کرده و آنها را از لیست خرید خود حذف کنید. به عنوان مثال ، اگر زنی کار می کند ، برخی از ظروف سریع مانند پلوپزها و زودپزها گزینه های اساسی هستند ، در غیر این صورت اینطور نیست. با خانه های کوچک و تغییرات در فرهنگ گردشگری ، احتمالاً تا چند سال اول زندگی شام بزرگی نخواهید داشت ، بنابراین مجبور نیستید مجموعه ای بزرگ از ظروف و ظروف بسازید.

نگاهی به عملکرد دستگاه ها بیندازید!

برای انتخاب هر وسیله ای ، از الگوهای ساده با رنگ خنثی استفاده کنید تا به دلیل هزینه بالا و عدم امکان خرید و تعویض آن ، به سرعت خسته نشوید. برای انتخاب رنگ ، علاوه بر سلیقه و علاقه شخصی ، به سبک و محل زندگی ، آب و هوا و حتی آلودگی محیط توجه کنید. به عنوان مثال ، خرید مبلمان سفید و فرش در رنگ های بسیار روشن برای کسانی که به رفتن و مهمانی عادت دارند ، انتخاب مناسبی نخواهد بود. از نظر کاربردی ، اقلامی را خریداری کنید که دارای طیف وسیعی از عملکردها هستند. به عنوان مثال ، آشپزی که برنج و بخارپز است نیز بهتر از سه دستگاه است که هر کدام تنها یک نوع آشپزی را می توانند اداره کنند!

کمتر بخرید ، اما خوب بخرید

احتمالاً هنوز نمی دانید در چه خانه و اندازه ای می خواهید زندگی کنید ، پس کمتر خرید کنید و بعد از انتخاب و اتمام خانه ، چیزهایی مانند چوب بخرید. اگر مستاجر هستید ، اقامت شما در این خانه نیز کوتاه است ، بنابراین چیزهایی بخرید که با هیچ اثاثیه ای مشکلی نخواهید داشت. در این مورد ، به عنوان مثال ، توصیه می شود که بیش از حد برای پرده ها هزینه نکنید و از پارچه های ارزان تر برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید. همچنین یک فرش و فرش بزرگ ، ویترین و بوفه ، مبل های بزرگ و یک میز ناهار خوری بزرگ برای چند نفر وجود دارد. در عوض ، روی چیزهای خوب زندگی تمرکز کنید ، مانند مبلمان کوچکی که از هم جدا نمی شوند و به امید خدا در خانه های بزرگتر قابل استفاده هستند.

ترفندهای خرید جهیزیه

خرید برای 2 نفر

از آنجا که این اقلام باید توسط عروس و داماد توزیع شود ، بهتر است این اقلام را با هم خریداری کنید. اگر هریک از شما زمان کافی برای خرید ندارید ، می توانید از فروشگاه های آنلاین برای انتخاب محصولات مورد علاقه خود استفاده کنید ، به ویژه در این روزها که بیرون رفتن توصیه نمی شود. شما نمی خواهید بعد از رفتن به خانه یکدیگر را “غافلگیر” کنید ، بنابراین مشکلی وجود ندارد ، به عنوان مثال ، آگاداماد در مورد وسایل آشپزخانه توضیح می دهد و عروس من در انتخاب سرویس صوتی و تصویری دخیل است. یکی دیگر از مزایای این کار قدردانی است ، به این معنی که زن و شوهر از چیزهای خود قدردانی می کنند و به آنها به عنوان “دارایی دیگران” نگاه نمی کنند زیرا خودشان در مشکل خرید آن دخیل بوده اند و پرداخت را با تمام وجود احساس کرده اند. !

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
محافظت از نان‌ها در برابر کرونا

خرید قطعات

اگر بودجه شما برای خرید نقدی یک کالای مهم کسری داشته باشد یا با برنامه ریزی مالی شما سازگار نباشد ، می توانید بخشی از قیمت کالا را پرداخت کرده و مابقی را به صورت اقساط بپردازید. علاوه بر این ، اگر این زوج کارمند هستند ، می توانند بخشی از لیست مهریه را با حقوق ماهانه خود تهیه کنند تا از فشار بر خانواده ها بکاهند.

خرید دست دوم فرهنگی نیست

مرور نرم افزارهای فروش دست دوم شواهد بیشتری است که نشان می دهد مردم برای شروع زندگی جدید به خرید دست دوم روی آورده اند. این روش خرید در سایر کشورها به یک فرهنگ عمومی مثبت تبدیل شده است. همه نمی دانند که فرش ، مبل و ویترین شما تازگی ندارند ، حتی اگر متوجه شوند باید با شگفتی به شما نگاه کنند که شما آماده کاهش هزینه ها در ابتدای زندگی هستید. مزیت دیگر این نوع خریدها تنوع بازارها و قیمت ها است ، پس از مدتی موج سواری می توانید همه چیز را با هر قیمت و هر مدلی بیابید. هرگز تجارت را فراموش نکنید!

هزینه ساخت مهریه این روزها چقدر است؟!

حال ، ببینید آیا می توانیم وسیله ای برای شروع زندگی با وام ازدواج 100 میلیون تومانی تهیه کنیم یا نه ، بد نیست به قیمت های بازار نگاه کنیم. تمام قیمت هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد بر اساس Thomans محاسبه می شود و بر اساس کالاهای موجود در بازار و کیفیت است و ظاهرا قیمت ها محدود است و تغییرات کمی به دلیل نوسانات بازار ارز طبیعی است. همچنین شایان ذکر است که ما برای دریافت قیمت به تعدادی از مغازه های شهر مراجعه کردیم و همچنین از سایت های فروش آنلاین کمک گرفتیم.

ترفندهای خرید جهیزیه

همچنین ببینید

مرکز خصوصی اکستنشن مژه در تهران

مرکز خصوصی کاشت مژه در تهران کجاست؟

شاید قبلاً نام بلند کردن و بلند کردن مژه را شنیده باشید. ولی جراحی کاشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *