ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی؛ روش‌ها و قیمت آن

وبسایت تفریحی یک و دو: پس از زایمان طبیعی ، واژن زن به وضعیت اولیه خود باز می گردد و این می تواند بر روابط خانوادگی آنها تأثیر منفی بگذارد. ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی این می تواند یک گزینه عالی برای این افراد باشد و ظاهر آنها را بهبود بخشد. زنان می توانند مشکلات واژن خود را برطرف کرده و کیفیت روابط جنسی را در مدت کوتاهی با ترمیم واژن بهبود بخشند.

روش های مختلفی برای بهبود ظاهر و ترمیم آن وجود دارد که هر کدام برای مشکل خاصی استفاده می شود. در ادامه این مقاله ، با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد مشکلات زایمان طبیعی ، راه های ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی و همچنین مزایای ترمیم واژن را با شما به اشتراک بگذاریم.

مشکلات زایمان طبیعی چیست؟

زایمان زنان ، چه طبیعی و چه سزارین ، تأثیرات متفاوتی بر بدن دارد. بدیهی است که این تغییرات بدن پس از زایمان طبیعی آشکارتر خواهد شد. بسیاری از مشکلات طبیعی زایمان بین یک هفته تا یک سال پس از تولد رخ می دهد. برخی از عوارض جانبی دائمی هستند و برخی دیگر به مرور از بین می روند. یکی از مهمترین مشکلات پس از زایمان طبیعی ، تغییر شکل ناحیه واژن است. این تغییر شکل معمولاً زنان را تحریک می کند و روابط جنسی و خانوادگی آنها را مختل می کند.

البته این ناهنجاری واژن می تواند به طرق مختلف ظاهر شود. به طور کلی ، زایمان طبیعی مشکلات زیر را برای آنها دارد:

از آنجا که قطر واژن بسیار کوچکتر از قطر سر نوزاد است ، فاصله نوزاد از آن باعث کشیدگی بافت می شود. برداشتن این طول و بازگشت واژن به حالت اولیه آسان نیست ، اما با وجود تکنیک های جراحی زیبایی واژن ، ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی امکان پذیر است. رشد واژن معمولاً با جراحی یا غیر رسمی انجام می شود.

  • بی اختیاری ادرار

بسیاری از زنان پس از زایمان طبیعی دچار بی اختیاری ادرار می شوند. این امر به این دلیل است که ماهیچه های لگن در دوران بارداری تحت فشار زیادی قرار می گیرند و با گذشت زمان ضعیف می شوند و چون این ماهیچه ها مسئول کنترل ادرار و همچنین سفت شدن واژن در هنگام رابطه جنسی هستند ، کنترل ادرار برای زنان پس از زایمان دشوار خواهد بود. کنترل احتباس ادرار در زنان ، این روش به روش های مختلف انجام می شود.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
انواع لمینت دندان و هزینه های آنها

کاهش استروژن مشکل دیگر زایمان طبیعی است. استروژن ها مسئول قوی و مرطوب نگه داشتن واژن هستند و بنابراین ، پس از زایمان طبیعی ، واژن زن خشک و شل می شود. خشکی واژن نیز می تواند رابطه جنسی را دردناک کند. درمان خشکی واژن همچنین راههای منحصر به فرد خود را دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید.

ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی ؛  روش ها و قیمت

روشهای ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی

همانطور که قبلا ذکر شد ، زایمان طبیعی می تواند مشکلات زیادی را برای زنان ایجاد کند. هر یک از این مشکلات را می توان به روش های مختلف درمان کرد. بدیهی است که از روش های درمان خشکی واژن نمی توان برای تقویت واژن استفاده کرد. بنابراین ، قبل از درمان ، باید معاینه شوید تا متخصص زنان به شما پیشنهاد جراحی دهد.

برخی از مشکلات واژن ممکن است به دلیل سوء تغذیه یا یک تمرین مفید برای رابطه جنسی این روش ها معمولاً برای مشکلات جزئی واژن مناسب هستند و اگر مشکل جدی تر است ، باید با متخصص مشورت کنید و در صورت لزوم تحت عمل جراحی زیبایی واژن قرار بگیرید. در اینجا چند روش اساسی ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی آورده شده است:

  • ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی با واژینوپلاستی

یکی از روش های اصلی برداشتن بزرگ شدن واژن ، واژینوپلاستی است. هدف اصلی این جراحی تقویت عضلات کف لگن است. در برخی موارد ، این جراحی نه تنها می تواند باعث افزایش وزن و افزایش لذت جنسی شود ، بلکه از بی اختیاری ادرار نیز جلوگیری می کند. جراحی واژینوپلاستی بعد از زایمان طبیعی نمی توانید بلافاصله کار کنید. شما باید این کار را حداقل 3 ماه پس از زایمان طبیعی انجام دهید تا تمام ایمپلنت هایی که در حین زایمان وارد شده اند کاملاً ترمیم شده و تومور در نتیجه زایمان برداشته شود.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
لاغری سریع شکم با بهترین پزشک تغذیه

ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی ؛  روش ها و قیمت

  • ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی با پرینوروپاتی

پرینه بافت بین واژن و مقعد است. زایمان طبیعی می تواند منجر به پارگی و آسیب این بافت شود. اگر آسیب پرینه اندک باشد ، می توان آن را با بخیه ترمیم کرد. اما اگر این آسیب ها جدی تر باشند ، ممکن است نیاز به پرینوروپاتی یا پرینوپلاستی داشته باشید. این جراحی می تواند ماهیچه های اطراف پرینه را سفت کرده و بافت پرینه آسیب دیده را ترمیم کند.

  • ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی با لیزر مونالیزا

همانطور که گفته شد ، یکی از مشکلات زایمان طبیعی کاهش استروژن و سپس خشک شدن واژن است. یکی از راه های افزایش استروژن در بدن و همچنین رفع بی اختیاری ادرار در زنان ، لیزر مونالیزا است. این لیزر انرژی خود را از طریق یک علف هرز کوچک به واژن منتقل می کند و این انتقال انرژی واژن را برای تولید کلاژن تحریک می کند و خشکی را از بین می برد. این لیزر باید حداقل 3 ماه پس از زایمان طبیعی انجام شود تا بدن بیمار تا حدودی بهبود یابد.

ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی ؛  روش ها و قیمت

  • ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی با لابیاپلاستی

بدون شک یکی از رایج ترین روش های ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی ، لابیاپلاستی است. لیپاپلاستی معمولاً برای تغییر ظاهر و اندازه لب های واژن انجام می شود. از آنجا که زایمان طبیعی می تواند باعث طولانی شدن یا طولانی شدن شکل لب ها شود ، پلاستیک لب ها می تواند گزینه مناسبی برای ترمیم لب بعد از زایمان طبیعی باشد.

مزایای ترمیم طبیعی واژن بعد از زایمان

زایمان طبیعی می تواند ظاهر را بارها تغییر دهد و این تغییرات می تواند بر روند زندگی زنان تأثیر بگذارد. بنابراین ، واضح است که ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی فواید زیادی دارد. هر یک از این روش های ترمیم واژن ممکن است مزایای خاص خود را داشته باشد ، اما به طور کلی مزایای ترمیم واژن پس از زایمان عبارتند از:

  • ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی می تواند اعتماد زنان را که از نوع واژن ناراضی هستند افزایش دهد.
  • ترمیم واژن پس از زایمان طبیعی می تواند روابط جنسی را بهبود بخشد و در نتیجه ، ازدواج را تقویت کند.
  • جراحی که برای ترمیم واژن استفاده می شود معمولاً سریع و کم خطر است.
مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
متخصص کلیه و مجاری ادراری سعادت آباد ، علائم و درمان عفونت های مجاری ادراری

همچنین ببینید

رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟

رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟

سوال: رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟ و بهترین رنگ کدام است؟ پاسخ : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *