دکوراسیون با آینه مدرن + 60 مدل و عکس جدید

دکوراسیون با آینه کاری های مدرن یکی از انواع الگوهای محوطه سازی محیطی است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. می توان گفت شیشه و آینه هر دو متریالی هستند که درخشندگی و جذابیت خانه ها را خاص می کنند. استفاده از آینه در معماری داخلی در گذشته سابقه داشته و امروزه نیز در ترکیب با ویژگی های مدرن و برای اهداف مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. شاید بتوان گفت تفاوت اصلی آینه کاری امروزه در نحوه انجام آن است که به شیوه مدرن انجام می شود. در این مطلب از دکور خانه دکونیوس به آینه کاری مدرن در دکوراسیون داخلی منزل می پردازیم.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

چرا با آینه کاری مدرن تزئین کنید؟

در معماری سنتی ایران، آینه نقش بسیار مهمی داشته است. احتمالا این نوع آینه دستی را در اماکن مذهبی و کاخ های باستانی پادشاهان ایرانی دیده اید. این کار علاوه بر هدف تابش نور در آینه ها و ایجاد محیطی جذاب، با هدف افزایش بازتاب نور و جلوه بیشتر محیط انجام شد. امروزه با توجه به افزایش جمعیت و آپارتمان نشینی از دکوراسیون آینه ای مدرن با هدف بزرگنمایی نور و اندازه استفاده می شود. با ورود آینه های مدرن به کشور ما بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی شروع به استفاده از آنها در معماری داخلی کرده اند.

تزیین عکس با آینه کاری های مدرن

تزئین شده با آینه کاری های مدرن در پذیرایی

یکی از مکان هایی که در خانه های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، اتاق نشیمن است. آینه ها در پذیرایی معمولا پشت مبلمان یا پشت میز ناهارخوری قرار می گیرند. ستون های خانه نیز یکی دیگر از قسمت های محبوب برای آینه مدرن در دکوراسیون منزل کار می کند است. نصب آینه روی ستون باعث می شود کمتر دیده شود. کارشناسان پیشنهاد می کنند که آینه کاری در نزدیکی منابع نور طبیعی انجام شود تا نور را منعکس کند و فضای بیشتری را در خانه روشن کند.

تزئین شده با آینه کاری های مدرن در پذیرایی

مدل تزئینی با آینه مدرن در پذیرایی

عکس دکوراسیون با آینه مدرن در پذیرایی

تزئین شده با آینه کاری های مدرن در پذیرایی جدید

دکوراسیون اتاق خواب با آینه مدرن

علاوه بر تفریح ​​در سایر قسمت های خانه، ممکن است بخواهید از آینه ها در قسمت های دیگر نیز بهره ببرید. حتی می توانید از یک آینه مدرن در اتاق خواب خود استفاده کنید. اگر اتاق خواب شما کوچک است یا نورگیر محدودی دارد، آینه ها می توانند فضا را برای هر ناظری بزرگتر و روشن تر نشان دهند. اما در کدام قسمت از اتاق و چگونه از آینه استفاده کنیم؟ یکی از مکان های پیشنهادی برای قرار دادن آینه بالای میز کنار تخت یا کنار آن است. اگر فضای کافی در دو طرف تخت دارید آینه مدرن در دکوراسیون اتاق خواب خانه استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب با آینه مدرن

الگوی تزئینی با میز آرایش مدرن در اتاق خواب

عکس دکوراسیون با آینه مدرن در اتاق خواب

دکوراسیون با آینه مدرن در راهرو

با ورود به خانه، ورودی اولین جایی است که با آن روبرو می شویم. خیلی وقت ها توجه کمی به این قسمت از خانه می شود. در حالی که قسمت ورودی هر خانه می تواند تاثیر زیادی در زیبایی خانه داشته باشد و افراد را هنگام ورود شگفت زده کند. یکی از ایده ها استفاده از آینه در ترکیب با کابینت کفش یا جا کتی در نزدیکی ورودی است. اگر خانه شما راهرو دارد، از آن استفاده کنید آینه مدرن در دکوراسیون راهرو کار می کند آن را سخاوتمندانه و زیبا می کند.

دکوراسیون با آینه مدرن در راهرو

دکوراسیون آشپزخانه با آینه مدرن

آشپزخانه یکی از مهم ترین مکان های هر خانه ای است. آینه های مدرن را می توان در طرح های مختلف به جای کاشی و روکش استفاده کرد. با توجه به وجود رنگ های مختلف برای آینه ها، می توان رنگ های مختلفی را متناسب با طراحی دکوراسیون آشپزخانه سفارش داد. به عنوان مثال اگر رنگ کابینت ها کرم است، آینه های نسکافه ای، برنزی و قهوه ای، آشپزخانه شما را زیبا جلوه می دهند. فراموش نکنید که آینه ها ابتدا در آشپزخانه کثیف می شوند. پس برای داشتن جلوه ای زیبا، همیشه آینه های آشپزخانه را تمیز نگه دارید.

دکوراسیون آشپزخانه با آینه مدرن

الگوی دکوراسیون آشپزخانه با میز آرایش مدرن

الگوی دکوراسیون آشپزخانه با میز آرایش مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با آینه های شیک مدرن

دکوراسیون با آینه های مدرن در حمام و توالت

آینه معمولا در حمام و توالت استفاده می شود. اما نصب آینه مدرن برای زیبایی بیشتر و درخشش سبک ساخته شده است. می توانید اطراف آینه اصلی را با طرح های مدرن آینه بپوشانید. توجه داشته باشید که آینه کاری در این مکان باید به گونه ای انجام شود که باعث دید در فضای خصوصی سرویس بهداشتی یا سرویس بهداشتی نشود. برای حمام نیز دیوار پشت وان یکی از رایج ترین مکان ها است آینه مدرن در دکوراسیون حمام خانه کار می کند است. آینه های حمام باید همیشه تمیز به نظر برسند، در غیر این صورت رطوبت اتاق خشک می شود و ظاهری زشت ایجاد می کند.

دکوراسیون با آینه مدرن در حمام

دکوراسیون با آینه مدرن در حمام

مدل تزئینی با آینه مدرن در حمام

انواع آینه برای کارهای آینه ای مدرن برای دکوراسیون منزل

طراحی آینه های مدرن با طرح های آینه سنتی متفاوت است. سبک مدرن آینه کاری در دکوراسیون منزل از انواع، شکل ها و رنگ های مختلفی تشکیل شده است که به طور منظم و گاهی نامنظم چیده شده اند. از جمله روش های چیدمان این آینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دیوارپوش های آینه ای

دیوارپوش های آینه ای یکی از انواع آینه کاری های مدرن می باشد. در این روش کل دیوار با آرایش آینه پوشانده می شود. این روش برای دیوارهای اتاق خواب و اتاق نشیمن مناسب است. از این مدل در هتل ها و رستوران ها استفاده می شود.

دیوارپوش های آینه ای

الگوی دیوارپوش آینه

آینه کاری گرد

آینه گرد نوع دیگری از آینه در تزئین با آینه کاری های مدرن شناخته شده است. برش های دایره ای آینه ها در کنار هم سبک جالب و حباب مانندی را بر روی دیوار خانه شما ایجاد می کند.

تزیین آینه گرد

الگوی تزئینی با آینه گرد

آینه پازل کار می کند

در این سبک یک طرح کلی توسط آینه هایی ایجاد می شود که در کنار هم معنای و شکل خاصی پیدا می کنند. به همین دلیل به آنها آینه های پازلی می گویند. از این سبک می توان برای تزئین اتاق استفاده کرد. این اثر علاوه بر درخشندگی می تواند زیبایی خاصی به محیط اطراف ببخشد.

آینه پازل کار می کند

الگوی پازل آینه

آینه کاشی کاری شده

این نوع را می توان پرکاربردترین نوع آینه مدرن در دکوراسیون منزل دانست. بسیاری از آینه هایی که به عنوان کاشی در کنار هم قرار می گیرند به عنوان کاشی شناخته می شوند. تکرار منظم الگوی چیدمان به آینه ها زیبایی خاصی می بخشد و حتی بر انعکاس نور در این الگو تاثیر می گذارد.

تزیین کاشی آینه

آینه کاشی کاری شده در دکوراسیون

جدیدترین مدل و عکس های دکوراسیون با آینه کاری های مدرن

تزیین با آینه کاری جدید

پذیرایی با آینه کاری های مدرن

دکوراسیون اتاق نشیمن با میز آرایش مدرن

حمام با دکوراسیون آینه

مدل مدرن با تزئین آینه

عکس آشپزخانه آینه ای مدرن

آینه مدل مدرن در دکوراسیون

عکس تزیین با آینه کاری جدید

عکس آشپزخانه با آینه مدرن

دکوراسیون شیک با آینه مدرن

دکوراسیون حمام شیک با آینه های مدرن

دکوراسیون شیک با آینه کاری جدید

تالار پذیرایی با کارهای مدرن

عکس جدید از آشپزخانه با آینه های مدرن

دکوراسیون لوکس با آینه مدرن

دکوراسیون جدید با آینه کاری های مدرن

آینه مدرن در دکوراسیون منزل کار می کند

آینه کاری جدید در دکوراسیون منزل

عکس دکوراسیون شیک با آینه کاری مدرن

خانه لوکس با آینه کاری های مدرن

پذیرایی مجلل با آینه کاری های مدرن

عکس خانه نوساز با آینه کاری

منبع: خانه ها و باغ ها

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
با حواس پنجگانه جواهرات بسازید

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *