رنگ لاک زمستانی 2022; امسال چی؟

رنگ لاک زمستانی 2022 امسال شامل طرح ها و رنگ های مختلف است. اگر از ترندهای روز پیروی می کنید، انتخاب یک لاک ناخن متناسب با ترند، استایل شما را کامل می کند. آن لحظه خاص را تصور کنید که دستان خود را از دستکش برداشتید تا لاک ناخن جدید مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید! با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چه الگوها و رنگ های لاکی زمستان سرد امسال شما را گرم می کند.

در این مقاله خواهید خواند:

 • اولین ترند رنگ لاک زمستانی 2022 است. براق و درخشان
 • گرایش دوم؛ قهوه ای، خاکستری مایل به قهوه ای و شکلاتی
 • گرایش سوم؛ سایه های خاکستری
 • گرایش چهارم؛ ناخن بدون لاک!
 • ترند پنجم رنگ لاک زمستانی 2022; قرمز آتشین
 • گرایش ششم؛ رنگ سیاه
 • گرایش هفتم؛ کهربای روشن
 • روند هشتم؛ با الهام از جنگل
 • گرایش نهم؛ رنگهای پاستل
 • روند دهم؛ سایه های مختلف آبی
 • گرایش یازدهم؛ رنگ های غنی جواهرات
 • روند دوازدهم; رنگ های متالیک

بیشتر بخوانید: مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟


اولین ترند رنگ لاک زمستانی 2022 است. براق و درخشان

حتی اگر از لاک ناخن بسیار براق استفاده می کنید، فقط یک یا دو لایه نازک به ناخن های خود بزنید.

از لاک استفاده کنید براق و درخشان در روند امسال جایگاه ویژه ای دارد. اما فراموش نکنید که از لاک بیش از حد براق استفاده کنید. الکتریسیته سبک و ساده تمام چیزی است که برای زیبا جلوه دادن ناخن های شما لازم است. حتی اگر از لاک ناخن بسیار براق استفاده می کنید، فقط یک یا دو لایه نازک به ناخن های خود بزنید.

گرایش دوم؛ قهوه ای، خاکستری مایل به قهوه ای و شکلاتی

در طول این زمستان شاهد ترکیب رنگ های قهوه ای و شاه بلوطی خواهیم بود. خانواده قهوه دارای طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد که می توانید با توجه به سلیقه و علاقه خود انتخاب کنید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
ایمپلنت های فوری چگونه و با چه قیمتی انجام می شوند؟

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش سوم؛ سایه های خاکستری

امسال باید منتظر رنگ هایی مانند خاکستری روشن، نقره ای، خاکستری استیل باشیم. رنگ خاکستری با ظاهر درخشان خود استایل زمستانی شما را بسیار خاص می کند. رنگ‌های خاکستری تقریباً برای هر کسی عالی به نظر می‌رسند، اما اگر مطمئن نیستید کدام سایه خاکستری را انتخاب کنید، رنگ تیره تر آن را ترجیح دهید زیرا تقریباً با تمام رنگ های پوست سازگار است.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش چهارم؛ ناخن بدون لاک!

باور کنید یا نه، ناخن های بدون لاک یکی از داغ ترین ترندهای امسال هستند! لاک ناخن سالهاست که یکی از اصلی ترین ترندهای زیبایی بوده است و اکنون با تغییری جدید بازگشته اند. اگر ناخن های تمیز و مرتبی دارید استفاده از لاک یا لاک ناخن به تنهایی ظاهری شیک و کلاسیک به شما می دهد.


بیشتر بخوانید: رشد سریع ناخن، زنان می دانند


اگر زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانید و نگران آسیب به ناخن های خود هستید، روزانه توصیه می کنیم. روغن کوتیکول از آن برای حفظ رطوبت و سلامت ناخن های خود در ماه های زمستان استفاده کنید. اگر امسال قصد دارید ناخن های بدون لاک داشته باشید، باید بدانید که ترند امسال ناخن های بیضی شکل و نسبتا بلند برای ناخن های بدون لاک است.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

ترند پنجم رنگ لاک زمستانی 2022; قرمز آتشین

طرح های ماشین برفی هنوز هم امسال قابل مشاهده است، اما ساختارمندتر از قبل.

از زرشکی گرفته تا قرمز گوجه ای، زمستان بدون ناخن های قرمز کلاسیک جذاب نیست! امسال شاهد رنگ های کلاسیک قرمز تیره خواهیم بود. پس اگر حرفه ای هستید سایه های مختلف قرمز تو، امسال سال توست
رنگ لاک زمستانی 2022 با قوانین خاصی مطابقت ندارد. طرح های ماشین برفی هنوز هم امسال قابل مشاهده است، اما ساختارمندتر از قبل.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
با برخی از فواید آلوئه ورا برای سلامتی آشنا شوید

بیشتر بخوانید: اشت آیا کاشت ناخن در بارداری ممنوع است؟


به گفته هنرمند مشهور ناخن بریتنی بویس، نیم حاشیه های شیک همراه با حاشیه های قرمز روشن یا مورب و تمیز و ساده انتخاب های جذابی برای زمستان امسال خواهند بود. در یک کلام، ترند لاک در زمستان امسال غیرمنتظره و جسورانه خواهد بود!

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش ششم؛ رنگ سیاه

برخلاف رنگ سفید برای فصل بهار و تابستان، مشکی جذابیت خاصی به استایل زمستانی شما می بخشد و گزینه ای عالی برای نمایش جواهرات براق و چشمگیر خواهد بود.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش هفتم؛ کهربای روشن

مطابق با روند لاک ناخن زمستانی 2022 که قبلاً به آن اشاره کردیم، شامل رنگ های روشن و روشن است. اگر نمی خواهید از این رنگ برای کل ناخن خود استفاده کنید، می توانید یک نوار لاک براق را به نوک ناخن خود بزنید، سپس قسمت های براق را به آرامی با برس به سمت پایین بکشید. به این ترتیب بیشتر زرق و برق در نوک ناخن خواهد بود و شما یکی خواهید داشت. کهربایی زیبا و جذاب روی ناخن های شما خواهد بود.

می توانید این کار را روی ناخن های بدون لاک، ناخن های لاکی سفید یا لاکی تیره تر انجام دهید. اما اگر رنگ تیره را انتخاب می کنید، از رنگ های خنثی مانند خاکستری تیره یا آبی تیره برای افزایش جذابیت آن استفاده کنید.


بیشتر بخوانید: آرایشگاه های مجلل تهران تهران معرفی 7 سالن زیبایی مجلل


روند هشتم؛ با الهام از جنگل

رنگ های سبز روی برگ های درختان منحصر به فصل زمستان است. در حالی که شاخه ها ممکن است در زمستان بدون برگ و خشک باشند، سبزیجات زیبا و چشم نواز ناخن هایت را هدیه کن سایه های مختلف سبز امسال بسیار مد هستند، بنابراین می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کرونا؛ چطور مراقب سالمندان باشیم؟

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش نهم؛ رنگهای پاستل

اگرچه به نظر می رسد رنگ های روشن مخصوص بهار و تابستان هستند، اما رنگ های ملایم و پاستلی در زمستان امسال بسیار مد هستند، به خصوص در نوک ناخن ها. در این محدوده می توانید از رنگ های کلاسیک استفاده کنید. رنگ ها صورتی صدفی روشن و هلویی انتخاب های خوبی وجود خواهد داشت.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

روند دهم؛ سایه های مختلف آبی

آبی جزء جدایی ناپذیر زمستان است. از آبی روشن گرفته تا آبی متالیک، همه آنها از رنگ های محبوب لاک ناخن در این زمستان هستند.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

گرایش یازدهم؛ رنگ های غنی جواهرات

اگر به ناخن های رنگی جذاب و شیک علاقه دارید، این رنگ ها برای شما مناسب هستند. رنگ هایی که رنگ ها را با هم ترکیب می کنند سنگ های با ارزش یاقوت، زمرد، یاقوت کبود، آمیتیست و غیره مانند همه به دست آمده اند تا امسال نیز مانند سال های گذشته مورد استقبال قرار گیرند.

لاک زمستانی 12 رنگ 2022; امسال چی؟

روند دوازدهم; رنگ های متالیک

رنگ های متالیک مانند رزگلد، طلایی و رنگ های برنزی نارنجی گزینه های جذابی برای زمستان خواهند بود. حتی می توانید طراحی فرانسوی را با رنگ های متالیک ترکیب کنید تا جلوه های خاص و متفاوتی خلق کنید.

آخرین کلمه

دنبال کردن رنگ لاک زمستانی 2022 اگر از ترندهای روز پیروی کنید، استایل شما را کامل می کند و به آن هویت خاصی می بخشد. فقط روندها را بشناسید و گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب استایل شما باشد. البته، هنگام استفاده از ترندها، همیشه به یاد داشته باشید که امضای شخصی خود را داشته باشید و کمی آن را شخصی سازی کنید.

توصیه می کنیم به کلینیک پوست، مو و زیبایی نی نی بان مراجعه کنید.

همچنین ببینید

نانوپلاستیک مو چیست؟ آیا روش موثری است؟

نانوپلاستیک مو چیست؟ آیا روش موثری است؟

داشتن یکی از عناصر زیبایی در زنان موهای ابریشمی و سالم کارگردان است. روش های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *