رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟

سوال: رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟ و بهترین رنگ کدام است؟

پاسخ : امروزه یکی از روش هایی که در دندانپزشکی زیبایی توجه بسیاری را به خود جلب می کند کامپوزیت ونیر یا کامپوزیت دندان است که برای اصلاح شکل و رنگ دندان ها و همچنین رفع شکستگی دندان ها استفاده می شود. برای انجام این کار، دندانپزشک زیبایی مقداری از مواد کامپوزیت را روی دندان شما قرار می دهد و شکل می دهد. انتخاب رنگ کامپوزیت که یکی از مهم ترین مراحل در دندانپزشکی کامپوزیت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما دارد، یعنی هر چه فرم دندان های کامپوزیت روی صورت شما تاثیرگذار باشد، تاثیر رنگ بیشتر خواهد بود. بودن. موثر بود

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رنگ پوشش کامپوزیت، به Dr. رفتیم پیش محمد نامی. شما را به تماشای ویدیوی زیر دعوت می کنیم. دکتر. عیادت محمد نامی یا دکتر. برای گرفتن نوبت از دفتر محمد نامی اینجا را کلیک کنید.

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ روکش دندان

اغلب یکی از بزرگترین دغدغه های روکش ها و مشتریان ظاهر غیر طبیعی و مصنوعی روکش روی دندان ها است. به خاطر داشته باشید که رنگی که انتخاب می کنید و روی دندان هایتان امتحان می کنید باید متناسب با نور باشد زیرا ممکن است متفاوت به نظر برسد. سعی کنید در مدت زمان کوتاهی تصمیم بگیرید، ممکن است چشمانتان زود خسته شود و دچار اختلال بینایی شوید. بنابراین انتخاب بهترین رنگ برای پوشش یکی از دغدغه های اصلی آنهاست. در انتخاب رنگ مانتو باید به چند نکته توجه داشت:

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
تقویت سیستم ایمنی بدن با چند خوراکی ساده

پوشش ها می توانند بسیار سفید به نظر برسند!

اغلب، زمانی که افراد روش های گران قیمتی مانند روکش را برای بهبود ظاهر دندان ها و زیبایی لبخند خود امتحان می کنند، دندان های درخشان تری می خواهند، اما دندان های بسیار سفید می توانند غیر طبیعی باشند. فقط تعداد کمی از افراد می توانند از روشن ترین رنگ در پالت استفاده کنند و دندانپزشک این افراد را شناسایی می کند.

ویژگی های متعدد صورت بر انتخاب رنگ تأثیر می گذارد

هنگامی که می خواهید بهترین و مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید، نه تنها رنگ دندان های مجاور، بلکه سایر ویژگی های ظاهری نیز نقش مهمی ایفا می کنند. فاکتورهای انتخاب بهترین رنگ دندان عبارتند از رنگ پوست، شکل لبخند، ظاهر صورت و حتی سفیدی چشم. رنگی که انتخاب می کنید نباید تضاد نامطلوبی داشته باشد. اگر رنگ پوست روشنی دارید، رنگ های سفید روشن می توانند انتخابی کاربردی و زیبا برای شما باشند. با این حال، اگر رنگ پوست شما تیره تر است، بهتر است با انتخاب رنگ بسیار روشن ریسک نکنید و سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که کاملا طبیعی و زیبا به نظر برسد.

رنگ پوشش کامپوزیت

شفافیت پوشش را در نظر بگیرید

اگر روکش شما چینی است؛ توجه داشته باشید که اگرچه این ماده بسیار بادوام و مستحکم است، اما بسیار نازک و ظریف است، پس شفافیت آن را در نظر بگیرید. شفافیت پوشش های شما به نور اجازه می دهد تا از طریق آن بتابد. با وجود این شفافیت، چیزی که در زیر آن نقش مهمی ایفا می کند، رنگ واقعی دندان های شماست. اگر رنگ طبیعی دندان های شما زرد است، چینی سفید روشن می تواند انتخاب بهتری باشد و اگر مینای دندان شما تیره است، روکش های مات انتخاب بهتری خواهد بود.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
برای آن‌ها که در این روزها وسوسه بارداری دارند!

دندانپزشک شما می تواند بهترین مشاور شما باشد!

دندانپزشکان به خوبی می توانند رنگ روکش ها را برای شما تعریف کنند. بهترین و طبیعی ترین رنگ پوشش با ترکیب رنگ و شفافیت روکش ها با رنگ طبیعی مینای دندان برای شما انتخاب می شود.

نگهداری مناسب عمر پوشش شما را افزایش می دهد.

اگر پوشش را با مناسب ترین رنگ انتخاب کرده اید و نصب با موفقیت انجام شده است، این بدان معنا نیست که همه چیز تمام شده است و دیگر نگران نباشید. به خاطر داشته باشید که اگرچه روکش ها بسیار رسمی هستند، اما هنوز دندان های واقعی ندارید و نیاز به مراقبت بیشتری دارید. شما باید از مصرف غذاهای رنگی اجتناب کنید یا آن را به حداقل برسانید. از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل خودداری کنید. همیشه به سلامت دهان و دندان خود توجه ویژه ای داشته باشید، چه روی دندان هایتان روکش داشته باشید یا نداشته باشید.

همچنین ببینید

مرکز خصوصی اکستنشن مژه در تهران

مرکز خصوصی کاشت مژه در تهران کجاست؟

شاید قبلاً نام بلند کردن و بلند کردن مژه را شنیده باشید. ولی جراحی کاشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *