زنده فنگ شویی ، سریع ترین روش ها

یک اتاق نشیمن تمیز و بدون هرج و مرج یک فنگ شویی خوب است. شاید در مورد اینکه این ویژگی اولین قدم ضروری است ، زیاد شنیده باشید ، اما نمی توان آن را به تنهایی برجسته کرد. فنگ شویی سخت است و انرژی خوب نمی تواند در فضایی تحت تأثیر جمعیت وجود داشته باشد.

اگر برای شروع به کمک نیاز دارید ، از سیستم تمیز کردن ساده فنگ شویی استفاده کنید. از این سیستم به عنوان راهنما استفاده کنید و سپس برخی از راه حل های سازمان یافته را بر اساس نیازهای خاص خود مشاهده کنید. داشتن یک سیستم واضح برای سازماندهی خوب فنگ شویی در اتاق نشیمن ضروری است ، به خصوص اگر بچه دارید.

اتاق نشیمن را تزئین می کنیم

در فنگ شویی ، هدف از تزئین اتاق نشیمن ایجاد فضایی زیبا و کاربردی با حفظ انرژی قوی ، تازه ، تمیز و شاد است. قرار دادن همه این عناصر در یک اتاق معمولاً نیاز به برنامه ریزی دقیق و تداوم دارد.

چرا سبک خوب فنگ شویی در اتاق نشیمن بسیار مهم است؟ و چگونه دکوراسیون شما می تواند یک سبک فنگ شویی خوب ایجاد کند؟ در اینجا 10 نکته برای استایل فنگ شویی برای شروع کار آورده شده است.

اتاق نشیمن زیبا و کاربردی

ایجاد محیطی جذاب ، آرامش بخش و زیبا که هم در آن کودکان و هم بزرگسالان بتوانند اوقات خوشی را سپری کنند یک چالش بزرگ است. هدف این است که تعادل و عملکرد را در اتاق نشیمن خود بیابید. اگر دائما نگران هستید که کودکان و حیوانات خانگی زندگی شما را خراب کنند ، این فضای خانوادگی چندان خوشایند نیست.

اساساً یک فضای خوب فنگ شویی چیزی است که برای یک هدف خاص بهترین کار را می کند. با ایجاد زیبایی از طریق کاربرد ، سبک فنگ شویی به سادگی مناسب نیست.

برخلاف تصور عموم ، کودکان می توانند به شما در تمیز نگه داشتن اتاق نشیمن کمک کنند. اغلب یک موضوع ساده سازماندهی و ارتباط است. اگر هر وسیله ای در اتاق نشیمن شما موقعیت خاص خود را دارد ، احتمال بهم ریختگی و به هم ریختگی بسیار کاهش می یابد. این باعث می شود که همه بتوانند احساس خوشبختی کنند و از انرژی خوب فنگ شویی لذت ببرند.

هوا و نور کافی

آب و هوای بد و نور ضعیف دشمنان اصلی فنگ شویی خوب هستند ، بنابراین تا آنجا که ممکن است به اتاق خود نور طبیعی و هوای خوب بدهید. این عوامل یکی دیگر از عوامل اساسی در انرژی خوب فنگ شویی است و راه های زیادی برای بهبود آنها وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر تعداد پنجره ها کم است ، از آینه برای تأمین نور طبیعی بیشتر استفاده کنید و سعی کنید نورپردازی داخلی را بپوشانید.

روشنایی چند لایه به این معنی است که سطوح مختلف نور وجود دارد. علاوه بر چراغ های سقفی ، می توانید چراغ های آباژور شکل و چند چراغ رومیزی نیز داشته باشید. محدود کردن اتاق نشیمن به نور سقف می تواند کیفیت افسرده کننده ای از انرژی فنگ شویی را در اتاق شما ایجاد کند.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
رنگ مبل کلاسیک ، جدیدترین و بهترین رنگ مبل کلاسیک

هوای تازه فواید زیادی برای سلامتی دارد و می تواند به اعضای خانواده شما کمک کند از نظر جسمی و روحی احساس بهتری داشته باشند. برای گردش هوا ، تا آنجا که ممکن است پنجره ها را باز کنید. اتاقهای نشیمن نیز می توانند از عطر و قدرت شفابخش برخی از روغن های ضروری استفاده کنند.

رنگهای مفید در دکوراسیون اتاق نشیمن فنگ شویی

هنگامی که یاد می گیرید اصول اولیه را کنترل کنید – بدون بی نظمی ، سازماندهی خوب ، کیفیت هوا و نور و زیبایی عملی – وقت آن است که نکاتی دکوراسیون فنگ شویی مخصوص اتاق نشیمن خود را دریافت کنید.

رنگ شروع خوبی است زیرا رنگ نمادی از نور است و بیشترین تأثیر را بر روحیه ما دارد. این برای فنگ شویی خوب نیز مهم است ، زیرا هر رنگ معنای خاصی از عنصر فنگ شویی دارد.

انتخاب طراحی اتاق نشیمن فنگ شویی معمولاً به کمی کار نیاز دارد. بهترین مکان برای شروع درک الگوی باگت فنگ شویی یا طرح انرژی در خانه شما است.

از Bagua Feng Shui حداکثر استفاده را ببرید

Bagua همان کارت انرژی فنگ شویی است که از پست های قبلی با آن کاملاً آشنا هستید. برای ایجاد بهترین انرژی فنگ شویی در اتاق نشیمن خود ، بهتر است ابتدا باگوائی خانه خود را تعریف کنید. هنگامی که می دانید اتاق نشیمن شما چگونه در این نقشه قرار می گیرد و در چه عناصر فنگ شویی قرار دارد ، می توانید بهترین رنگ ها ، اشکال و مواد را انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، اگر اتاق نشیمن شما در منطقه جنوبی یک نقشه Bagua است ، بهتر است اتاق نشیمن را با گلهای آتشین و عناصر چوبی فنگ شویی تزئین کنید. این به شما امکان می دهد از رنگ هایی مانند قرمز ، نارنجی ، زرد ، بنفش ، سبز و قهوه ای تیره برای لذت بردن از انرژی خوب فنگ شویی استفاده کنید.

به همین ترتیب ، طرح رنگ مشکی یا آبی برای یک اتاق نشیمن رو به جنوب توصیه نمی شود. این امر باعث ایجاد ضعف انرژی فنگ شویی در اثر برخورد عناصر فنگ شویی می شود. رنگهای آبی و سیاه نشان دهنده عنصر آب فنگ شویی است که آتش مورد نیاز منطقه جنوبی را خنثی می کند.

این ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد. با این حال ، هنگامی که شروع به کار در خانه خود می کنید ، فقط می توانید به اطلاعات مربوط به منطقه خود توجه کنید. یک راهنمای سریع فنگ شویی برای بهترین رنگ اتاق ، مکان خوبی برای شروع است.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
در سفر از گل ها مراقبت کنید و در طول سفر گیاهان خود را آبیاری کنید.

به اشکال ، الگوها و مواد توجه کنید

علاوه بر اهمیت رنگ در طراحی ، اشکال تزئینی خاصی وجود دارد که می تواند انرژی فنگ شویی موفق و شاد را در اتاق نشیمن شما افزایش دهد.

هر شکل نشان دهنده یک عنصر منحصر به فرد از سبک فنگ شویی است ، بنابراین با توجه به طرح Bagua اتاق نشیمن خود ، بهترین شکل را بر اساس منطقه قرارگیری انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر اتاق نشیمن شما رو به شمال است ، اشکال موج دار نشان دهنده جریان آب می تواند انرژی فوق العاده ای تولید کند.

همین اصول در مورد انواع مختلفی از مصالح تزئینی صدق می کند. در مورد یک اتاق نشیمن رو به شمال ، بهترین مصالح تزئینی بیشتر سطوح فلزی ، شیشه ای یا آینه ای است. موادی که باید از آنها اجتناب شود (یا کمتر مورد استفاده قرار گیرد) مبلمان چوبی یا وسایل تزئینی و سرامیک هستند. از آنجا که سبک گیاهان فنگ شویی یک عنصر چوب است ، استفاده بیش از حد از گل و گیاهان نیز می تواند با عنصر آب مخالف باشد ، بنابراین یک انتخاب آگاهانه انجام دهید.

باز هم ، این می تواند گیج کننده باشد ، بنابراین معرفی سریع تزئینات با اشکال و مواد می تواند مکان خوبی برای شروع باشد.

اهمیت ایجاد تعادل بین پنج عنصر

در حالی که برای فنگ شویی خوب مهم است که بر رنگ ها و شکل ها تأکید کند ، این اشتباه است که از رنگ ها و اشکال دیگر به طور کامل اجتناب کنید. یک اتاق نشیمن که برای فضای عاشقانه شما کاملاً صورتی است یا برای فضای کار شما کاملا آبی است ، سبک فنگ شویی خوبی نیست.

فنگ شویی همه چیز درباره سلامتی ، تعادل و هماهنگی است و ما برای موفقیت و شادمانی به هر پنج عنصر فنگ شویی در محیط خود نیاز داریم. فنگ شویی خوب در اتاق نشیمن شما مبتنی بر استفاده هوشمندانه از همه رنگها و اشکال است ، بنابراین دو یا سه مورد از آنها مطابق با الزامات طراحی باگوآ استفاده می شود.

به عنوان مثال ، اگر در مرکز Bagua شمالی قرار نگرفته اید ، یک آینه (عنصر آب فنگ شویی) (با عنصر آتش فنگ شویی تعریف شده است) داشته باشید. برای انجام این کار ، می توانید یک آینه شعله ای شکل ، شبیه به شکل خورشید ، که حاوی یک عنصر آتش با روکش طلا است انتخاب کنید.

سازماندهی و نظم صحیح

در حالی که عناصر تزئینی مهم هستند ، چیدمان اتاق نشیمن شما نیز باید مرکزی باشد. اغلب اوقات ، تغییر مبلمان در این فضا می تواند دکوراسیون را تغییر دهد ، اما انتظار برای آماده شدن سایر قطعات تزئینی می تواند به ایجاد جریان بهتر کمک کند. همچنین می توانید در این مدت تغییراتی ایجاد کنید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کاملترین اصول اتاق مطالعه فنگ شویی

بهترین چیدمان فنگ شویی حالتی است که در آن همه اعضای خانواده (و مهمانان) احساس راحتی و راحتی می کنند. این بدان معناست که فضای زیادی برای تنفس وجود دارد و اصول اولیه طراحی در نظر گرفته شده است.

روش فنگ شویی مطابق با این توصیه است که ممکن است با آن آشنا باشید. این نکات شامل کار با مقیاس و تناسب ، ایجاد ارتباط خوب بین اجزای مبلمان و ایجاد فضاهای گفتگوی مناسب است. فنگ شویی فقط یک شرط می افزاید: باید جریان خوبی از انرژی چی وجود داشته باشد.

جریان جریان انرژی

مفهوم جریان چی یکی از اصول اساسی فنگ شویی است که اگر می خواهید از انرژی خوب استفاده کنید باید رعایت شود. انرژی چی ، که به آن انرژی کیهانی نیز گفته می شود ، باید به آرامی در اتاق نشیمن شما جریان یابد تا بتواند این فضا را افزایش داده و به آن انرژی دهد.

جریان چی را می توان جریان آب تصور کرد. با در نظر گرفتن این مقایسه ، به چیدمان اجزای اتاق نشیمن خود نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید که آیا آب ورودی به اتاق نشیمن در آن فضا به آرامی جریان می یابد یا خیر. آیا این جریان جایی گیر کرده است؟ آیا به راحتی از پنجره ای بزرگ عبور می کند بدون اینکه بتواند به اتاق نشیمن انرژی بدهد؟

از انرژی های تهاجمی دوری کنید

در تمام مراحل تزئین ، مطمئن شوید که هیچ گونه انرژی تهاجمی – به نام فنگ شویی به سبک ساچی – مربوط به مکانهایی که خانواده شما بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند ، وجود ندارد.

ساچی اتاق نشیمن یک انرژی تهاجمی است که می تواند با گوشه های تیز مبلمان ، میزها و قفسه های کتاب ایجاد شود. همچنین می تواند از عناصر معماری مانند شومینه یا عناصر تزئینی مختلف مانند شمعدان های بزرگ یا پایه های چراغ مدرن ناشی شود.

برای جلوگیری از اثرات مضر ساچی ، اجزای مبلمان و قطعات اصلی دکوراسیون خود را طوری مرتب کنید که هیچ انرژی خشنی مستقیماً به هیچ مکان نشیمن هدایت نشود. اگر چنین مکانهایی در اتاق نشیمن برای فرزندان خود دارید ، این امر در مورد مناطق بازی نیز صدق می کند.

جنبه دیگر انرژی بد فنگ شویی si chi نام دارد که اساساً انرژی بی کیفیتی است که باعث ناراحتی و افسردگی می شود. خوشبختانه ، شما هرگز با این نوع انرژی مواجه نخواهید شد.

برای جلوگیری از ورود انرژی CC به اتاق نشیمن شما ، می توانید از مراحل اولیه برای پاکسازی فضای فنگ شویی پس از یک نزاع داغ خانوادگی ، مهمانان ناخوشایند و غیره استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید نظافت منظم را به یک عادت تبدیل کنید ، این کار آسان و لذت بخش است.

Decobum تحریریه

منبع: صنوبر

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *