سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

جوانسازی و سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی در سال های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این درمان زیبایی نه تنها ظاهر بدن زنان را بهبود می بخشد، بلکه باعث بهبود روابط آنها با همسرانشان نیز می شود. اگر در مورد این درمان زیبایی اطلاعات کافی ندارید؛ این مقاله را بخوانید.

کربوکسی تراپی برای روشن کردن واژن

زیرا پوست واژن بسیاری از زنان از نظر ژنتیکی تیره است. گاهی اوقات این دیدگاه قابل تغییر نیست. اهمیت رنگ ناحیه تناسلی در این است که برخی از مردان تصویر متفاوتی از ناحیه زنانه برای برانگیختگی دارند و اگر بعد از ازدواج متوجه تیره شدن آن شوند. آنها ممکن است توسط شریک زندگی خود دلسرد شوند. بنابراین، علم پزشکی کربوکسی تراپی را برای اصلاح این وضعیت توصیه می کند.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

چه چیزی باعث تیرگی واژن می شود؟

با این حال، اندام تناسلی زنان در طول زندگی دستخوش تغییرات فیزیولوژیکی (شکل، حجم، رنگ و تغییرات عملکردی) می شود. با این حال، تیرگی واژن اغلب با ژنتیک زن مرتبط است.


محتوای پیشنهادی: انواع کربوکسی تراپی چیست؟


سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

بهترین درمان برای تیرگی واژن چیست؟

از دیدگاه زیبایی شناختی، درمان کربوکسی تراپی نقش مهمی در بهبود تیرگی واژن دارد. کربوکسی تراپی می تواند فرآیندهای متابولیک و پیری فیزیولوژیکی را کاهش دهد. بهبود اکسیژن رسانی به پوست منطقه؛ علاوه بر این، این درمان کل ناحیه تناسلی زنان را بازسازی می کند و آن را نسبت به هشدارهای همسر حساس تر می کند.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

مکانیسم کربوکسی تراپی برای روشن شدن واژن

کربوکسی تراپی یک درمان پزشکی است که از نظر فیزیکی و شیمیایی پوست را روشن می کند. در این روش دستگاه کربوکسی تراپی دی اکسید کربن که به پوست داده می شود، اکسیژن رسانی به بافت ها را تحریک می کند. این روش شامل تزریق دی اکسید کربن (CO2) با چند روش ساده است. این درمان به صورت سرپایی انجام می شود و تقریبا می باشد 20 دقیقه سپس طول می کشد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
داشتن بازو‌های خوش‌فرم به روایت تصویر

محتوای پیشنهادی: روش های جوانسازی واژن و کربوکسی تراپی چیست؟


مکانیسم کربوکسی تراپی

درمان کربوکسی تراپی باعث گشاد شدن عروق خونی می شود. این امر انتقال اکسیژن و مواد مغذی به سلول ها را از طریق خون تسهیل می کند. در نتیجه پوست جوان تر و روشن تر به نظر می رسد.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

چه کسانی باید کربوکسی تراپی را انجام دهند؟

زنانی که در دوران یائسگی هستند یا به دلایل دیگر دچار آتروفی ولو-واژن هستند. آنها برای این درمان مناسب هستند.

اما جوانان رنگ اندام تناسلی خود را دوست ندارند. آنها می توانند با انجام کربوکسی تراپی واژینال پوست قسمت زنانه بدن خود را روشن کنند.


محتوای پیشنهادی: کربوکسی تراپی واژن، چه مراقبت هایی لازم است؟


سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

آیا همه باید کربوکسی تراپی واژینال انجام دهند؟

کربوکسی تراپی واژینال یک عمل زیبایی است. اجباری نیست، اما بسیاری از زنان با افزایش سن تمایل به انجام آن دارند.

کربوکسی تراپی در یائسگی

روند پیری تمام قسمت های بدن را تحت تاثیر قرار می دهد. واژن در زنان نیز از این قاعده مستثنی نیست. وقتی بزرگتر شدیم؛ پوست واژن نیز پیر می شود. از طرفی زایمان باعث کشیده شدن و تغییر رنگ پوست واژن می شود. پوست شل می تواند برای همسر یک زن در یائسگی باشد. جذاب نیست

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

معایب پوست تیره واژن چیست؟

پوست تیره واژن در زنان می تواند رضایت جنسی و راحتی بین شما و همسرتان را مختل کند. از طرفی ممکن است این مشکل در یائسگی بیشتر ظاهر شود. سایر مشکلات پیری در ناحیه زنانه عبارتند از:

  • بی اختیاری ادرار غیر ارادی
  • خجالت بکش
  • کاهش عزت نفس
مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کووید 19 باعث علائم عجیب چشم و گوش می شود

خوشبختانه با کربوکسی تراپی واژینال، روشن کردن واژن را می توان به صورت غیر تهاجمی انجام داد، بنابراین این مشکلات برطرف می شوند.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

آیا کربوکسی تراپی واژینال در اصفهان هم انجام می شود؟

متقاضیان زیادی برای درمان کربوکسی تراپی واژینال غیر جراحی و غیر تهاجمی در اصفهان برای روشن شدن پوست این ناحیه وجود دارد. بسیاری از متخصصان پوست دوره های این درمان را برای خدمت در اصفهان دیده اند. کراس تراپی همچنین می تواند پوست ناحیه واژن را با کمک گاز دی اکسید کربن سفت کند.

انجام کربوکسی تراپی واژینال در تبریز

بسیاری از خانم های ساکن تبریز به دنبال یک پزشک خوب برای درمان کربوکسی تراپی واژینال برای روشن شدن پوست ناحیه تناسلی هستند. از آنجایی که دوره نقاهت این درمان کوتاه است. همچنین می توان آن را در دفتر انجام داد. پزشکان تبریز نیز این دستگاه های جدید را در مطب خود دارند.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

ژل کربوکسی تراپی واژینال در اصفهان

برخی از دستگاه ها برای استفاده از کربوکسی تراپی واژینال به ژل نیاز دارند. این ژل مدتی است که در اصفهان کمیاب شده است. اما به دلیل تامین مناسب این مشکل برطرف شده است. پس اگر ساکن اصفهان هستید. همچنین می توانید از خدمات کربوکسی تراپی واژینال برای سفید کردن در کلینیک پوست و موی خود بهره مند شوید.

توصیه هایی برای کربوکسی تراپی واژینال قبل از انجام

در این صفحه در مورد کربوکسی تراپی واژینال و روشن شدن پوست این ناحیه صحبت کردیم. اگرچه این روش جدید است، اما مزایای خود را بازگردانده است. با این حال، در هر شهری که زندگی می کنید، توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی برای انجام این عمل زیبایی، مدتی با پزشک مشورت کنید. پوست، مو و زیبایی خودتان آن را بخرید؛ سوالات خود را بپرسید. سپس تصمیم خود را با اطمینان اعمال کنید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
با ۱۰۰میلیون تومان ازدواج کنید! می‌شود؟ شاید

محتوای پیشنهادی: آیا روشن کردن واژن با کربوکسی تراپی موثر است؟

همچنین ببینید

نانوپلاستیک مو چیست؟  آیا روش موثری است؟

نانوپلاستیک مو چیست؟ آیا روش موثری است؟

داشتن یکی از عناصر زیبایی در زنان موهای ابریشمی و سالم کارگردان است. روش های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *