طراحی داخلی فروشگاه برند روسری هرمس

فضای داخلی فروشگاه با شورشی از رنگ های مختلف تزئین شده است. این فضا به فروش روسری ابریشمی اختصاص دارد. طراحی داخلی فروشگاه بر اساس مفهوم طرح های متنوع و سبک های معماری کلاسیک مانند ستون ها، طاق ها می باشد. و از دیوارهای چوبی استفاده کردند.

فروشگاه هرمس یک برند لوکس است که همیشه سبک منحصر به فردی برای فروشگاه های مستقل خود دارد، اما هدف این شعبه سیاتل پاسخگویی به نیازهای مشتریان جوان تر برای کالاهای مقرون به صرفه تر مانند جواهرات، ساعت و لوازم جانبی است. این برند در کنار روسری های ابریشمی معروفش در بازار موجود است.

جابجایی کاربران در فروشگاه

ریل های منحنی متحرک که اغلب برای فرش و آثار هنری استفاده می شود، برای نمایش روسری ها در فروشگاه استفاده می شود و پنل های نمایش متحرک به خریداران این امکان را می دهد که به راحتی طرح ها و رنگ های روسری را مشاهده کرده و توسط کاربران انتخاب کنند.

رنگ ها در مغازه روسری فروشی

زمینه سفید یکنواخت کف، سقف و دیوارها تمی مینیمال به فروشگاه شال گردن این برند می بخشد و فضایی سازمان یافته با ترکیب رنگی ملایم و منحصر به فرد ایجاد می کند که از یکنواختی در فضا جلوگیری می کند.

تعامل کیهانی با کاربران روسری

فضای داخلی فروشگاه پر جنب و جوش و باز است و خریداران را تشویق می کند تا کالاهایی را لمس کنند که کاملاً متفاوت از خرید سنتی است و به بهبود تعامل کمک می کند.

سرمقاله Decobum

منبع: azuremagazine

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
اپل استور طراحی آی تک، آتلیه معماری فیروزمندان

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *