طراحی دفتر سامسونگ برای طوفان فکری

معماران MADA Design Factory یک دفتر سامسونگ را در منطقه تجاری مرکزی بانکوک، تایلند طراحی کردند.

SAMSUNG برند مشهوری است که دکوراسیون داخلی و دکور اداری آن در کشورهای مختلف به خوبی شناخته شده و خلاقانه طراحی شده است.این پروژه در بانکوک، خیابان زحل، با هدفی کاربردی و جالب طراحی و اجرا شده است.

مدیر مالی و مدیریت سامسونگ می خواستند زمینه های همکاری برای ایجاد خلاقیت در کار گروهی در حین طراحی دفاتر سامسونگ به کارمندان الهام بخشد و همچنین می خواستند به جای اتاق های کنفرانس، مراکز خلاقانه تری ایجاد کنند. مهمترین چیز قبل از شروع پروژه، طوفان فکری با هر تیم بود تا همه تیم ها بتوانند در مورد مفهوم پیشنهادی نظر دهند، تعامل داشته باشند و یکدیگر را متقاعد کنند تا بهترین راه حل های ممکن را پیدا کنند.

طوفان فکری تکنیکی است که توسط رهبران و مدیران برای حل مشکلات پیچیده استفاده می شود.

ایده طراحی سامسونگ بانکوک

بنابراین، با این ایده، معماران طراحی اداری سامسونگ با آوردن فرهنگ تایلندی به طراحی اتاق شروع کردند، که نه تنها لمس فرهنگی را به فضای اداری می آورد، بلکه عناصر سرگرمی و شادی را در محیط کار در یک فضای کاربردی ایجاد می کند. جوهره نام تجاری SAMSUNG و ترکیب آن با برخی از رنگ های مختلف محلی.

یکی از مشکلات رایج این پروژه این بود که ساخت و ساز در شب و آخر هفته برای رعایت مهلت پروژه در حال انجام است. همه تلاش کردند، به خصوص تیم سامسونگ و شرکای تجاری از جمله پیمانکاران، تامین کنندگان، تامین کنندگان مبلمان، مهندسان و صاحبان پروژه ها، و فضاهای همکاری خلاقانه و طوفان فکری به دقت با فضاهای متعدد طراحی شد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
تزیین دیوار پشت تلویزیون با چوب + 70 ایده و شابلون

گروه معماران آرل یراق آلات داخلی بیش از 100 شعبه سامسونگ در تهران و بیش از 20 شهر از جمله مشهد، اصفهان، تبریز، کرج، شیراز و غیره از جمله دفاتر مرکزی را طراحی و تکمیل کرده است. سامسونگ در تهران و شهرستانها ذکر شده است.

سرمقاله Decobum

همچنین ببینید

تزیین غذاهای ترکی + 20 مدل و عکس

تزیین غذاهای ترکی + 20 مدل و عکس

دکوراسیون غذاهای ترکی یکی از انواع روش های طراحی است که با فرهنگ مردم این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *