طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان 18 متری میکرو!

طراحی داخلی و اثاثیه این استودیو آپارتمان 18 متری است، بنابراین دارای یک تخت کوئین و فضای ذخیره سازی فراوان است.این آپارتمان کوچک 204 فوت مربعی (18 متر مربع) با استفاده از کاربران طراحی شده است با ایجاد فضایی انعطاف پذیر، این امکان را به شما می دهد. فضای خود را برحسب نیاز و با توجه به نیازها و فعالیت های روزانه خود سامان دهند، ضمن اینکه این تخت سکو، میز ناهار خوری، مبل و فضای ذخیره سازی لباس گنجانده شده است.

طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان 18 متری میکرو

این تخت سکوی مدرن شامل یک کمد با قفسه، یک قفسه برای آویزان کردن لباس ها و یک تخت برای نگهداری وسایلی مانند کفش و کیف است.

تخت سکوی سبز

فردی و ارگونومیک

قسمت میانی سکوی مخفی برای مبلمان طراحی شده است که به صورت مبل دو نفره فردی و ارگونومیک ساخته شده است و برای راحتی و سهولت جابجایی و جابجایی داخل و خارج از فضا از چرخ های ترمزدار استفاده شده است.

میز ناهار خوری که قسمت مخفی دیگری از سکو را تشکیل می دهد، به راحتی مانند یک مبل دو نفره روی چرخ ها حرکت می کند و فضای ناهارخوری یا سطح کار را برای کاربر ایجاد می کند.

طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان 18 متری میکرو

در انتهای فضای سکوی مخفی، یک پلکان کوچک منتهی به تخت وجود دارد که به صورت پلکانی کشویی طراحی شده است تا فضای ذخیره سازی بیشتری برای مقابله با کمبود فضا اضافه شود.

طراحی داخلی آپارتمان 18 متری با تخت سکوی سبز

در این پلان مربع، قسمت های ضروری خانه در سمت راست نشیمن و آشپزخانه و همچنین در سمت چپ حمام و محل خواب سازماندهی شده است. در این فضای کوچک موارد ضروری را در نظر بگیرید. در واقع او با ایجاد فضای باز آزادی عمل بیشتری ایجاد کرد که فضایی را برای حرکت بدون تداخل با مبلمان فراهم می کند و سبکی بصری برای کاربران ایجاد می کند که فضا را از ابعاد آن گسترده تر می کند.واقعیت نشان می دهد که حتی با اضافه شدن سبز، پویایی بیشتری به فضا اضافه می شود و همین فضای کوچک طراوت و زیبایی بیشتری ایجاد می کند.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
30 طرح اتاق خواب سفید خاکستری + ایده اتاق خواب با تم خاکستری سفید

سکوی نردبانی تخت

تحریه یک و دو

منبع: معاصر

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *