طرز تهیه کرم کاکائو؛ طعم به یاد ماندنی

کرم هوا: بستنی یک غذای زیبا است که طرفداران خود را به ویژه در بین کودکان دارد. ما پیشنهاد می کنیم دو ساعت برای تهیه بستنی در خانه وقت بگذارید. مطمئناً پشیمان نخواهید شد.

عناصر:

  • شکر: یک بطری
  • شیر: شش لیوان
  • پودر کاکائو: دو قاشق چایخوری
  • آویشن: یک قاشق چایخوری پر

روش تهیه:

با این روش ساده بستنی را در خانه درست کنید

1. برای تهیه بستنی شکلاتی ، ابتدا شیر را در ظرف مناسبی بریزید و ظرف را روی حرارت گاز قرار دهید تا خوب گرم شود. سپس پودر کاکائو ، شکر و یونجه را در یک کاسه مناسب مخلوط کنید.

به شیر را از روی شعله گاز بردارید و به آرامی مخلوط شکر را به شیر داغ اضافه کنید و مخلوط شیر و شکر را مخلوط کنید تا به یک مخلوط همگن ، غلیظ و آبدار تبدیل شود. توجه داشته باشید که اگر پودر کاکائو و توسکا را با شکر مخلوط نکنید ، مخلوط این مواد در شیر داغ حل می شود.

3. در مرحله بعد ، پس از سرد شدن مایع خامه ، آن را چند ساعت در یخچال قرار دهید تا خوب بپوشاند. وقتی بستنی کاملاً پوشانده شد ، آن را از یخچال خارج کرده و بستنی را با چاقوی مناسب به قطعات کوچک برش دهید.

4. تکه های بستنی شکلاتی را در غذاساز بریزید و مخلوط کنید (به یاد داشته باشید که اگر به غذاساز دسترسی ندارید ، می توانید بستنی را با هر وسیله دیگری مخلوط کنید .همچنین مخلوط بستنی فشار زیادی را وارد می کند روی بدن بهتر است در هر مرحله مقدار کمی کرم را مخلوط کنید).

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
طرز پخت نان خانگی بدون فر

5. در صورت وجود بستنی ساز ، می توانید مایع بستنی را داخل بستنی بریزید تا به آرامی به بستنی تبدیل شود.

6. در آخرین مرحله دستور شکلات ، بستنی مخلوط شده را در یخچال قرار دهید تا بستنی آماده شده را در ظرف مناسبی برای سرو قرار دهید و غلطک بستنی و … بستنی را با کمک سس شکلات تزئین کنید.

همچنین ببینید

سیب زمینی های سرخ شده را در فر با حداقل روغن سرخ کنید

سیب زمینی های سرخ شده را در فر با کمی روغن سرخ کنید

وبسایت تفریحی یک و دو: سیب زمینی پخته مانند سیب زمینی سرخ شده در بشقاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *