فال روزانه 05.03.2013

فال روزانه 1399.03.05

چند کلمه برای کسانی که امروز تولدشان است

دوست عزیز ، شما متولد 5 خرداد هستید ، تولدتان مبارک! هفته های آینده فرصتی فوق العاده به شما می دهد تا زندگی خود و عزیزان خود را بهبود بخشید. اگر از این فرصت استفاده کنید ، نتایج را تا ماه جولای مشاهده خواهید کرد ، اما پیشرفت شما در تابستان کند می شود و تا پایان ماه سپتامبر طول می کشد تا به آنچه می خواهید برسید. پس از چند ماه انتظار ، اکنون زمان آن است که به سرعت به سمت اهداف خود حرکت کنیم. اگر مراحل خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید ، قبل از فرا رسیدن زمستان پیشرفت چشمگیری را مشاهده خواهید کرد. اگر این راه را تا تولد بعدی خود ادامه دهید ، خواهید دید که دنیای اطراف شما تغییر کرده است و شباهت آن به آنچه دوست دارید بسیار بیشتر شده است. رابطه عاطفی شما نیز به همین ترتیب است و هر رابطه ای که امسال آغاز شود می تواند بسیار خوب و با موفقیت پیش برود.

فال روزانه 05.03.2013

اگرچه اوایل روز همه چیز خوب به نظر می رسد ، اما اگر عزت نفس شما بیش از حد بالا باشد و از پیروی از توصیه های دیگران جلوگیری کنید ، با مشکلاتی روبرو خواهید شد. خوشبختانه اگر آنچه را که می شنوید در نظر بگیرید ، اوضاع حتی بهتر از آنچه انتظار داشتید خواهد شد. به جای اخراج افرادی که با شما مخالف هستند ، نظرات آنها را در نظر بگیرید و در صورت لزوم برنامه های قبلی خود را تغییر دهید. امروز شما قوی و شاد هستید و هیچ چیز نمی تواند شما را آزرده خاطر کند یا نیروهای منفی به دست آورد. این حس شگفت انگیز را به شخصی که دوستش دارید هدیه دهید.

فال روزانه 05.03.2013

بادها به سمتی می روند که می خواهید بروید و به شما کمک می کند تا به راحتی برای آینده خود حرکت کنید. خوشبختانه رویکرد منطقی و عملگرا شما را از داشتن تخیلات و رویاهای غیرواقعی باز می دارد. با این حال ، برخی امروز ممکن است شما را متهم به وسواس در مشکلات احتمالی کنند. ممکن است تسلیم شدن در برابر کلمات و خواسته های آنها آسان تر به نظر برسد ، اما شما باید در هر شرایطی از اهداف و ایده های خود حمایت کنید و حتی در صورت لزوم برای آنها مبارزه کنید. ممکن است با مشکلات روبرو شوید ، اما نتیجه ای که به دست آورده اید مستلزم پشتکار است.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
در صحنه شگفت انگیز تام و جری

فال روزانه 05.03.2013

امروز سرشار از انرژی و نشاط هستید و احساس بسیار خوبی دارید. شما از مواجهه با دیگران نمی ترسید و در مورد خود و توانایی های خود شک ندارید. به این فکر کنید که امروز چه احساسی دارید تا به شما در حفظ این احساس و رفاه در روزهای آینده کمک کند. امروز بالاخره مجبور شدید مکالمه ای را که با یکی از عزیزان خود داشته اید برای مدتی به تعویق بیندازید. این گفتگو ممکن است برای شما دشوار باشد ، اما نتیجه ای که به دست می آورید بهتر از این است که بخواهید به خاطر این احساس ناخوشایند دور بمانید.

فال روزانه 05.03.2013

امروز شما از ماندن در موقعیت خود نمی ترسید و اجازه نمی دهید کسی شما را مجبور کند و می خواهد نظر شما را تغییر دهد. به طور معمول ، شما برای جلوگیری از جنگ قدرت کنار می روید ، اما امروز با پشتکار خود اطرافیان خود را شگفت زده خواهید کرد. اگر کسی بخواهد به سر شما ضربه بزند یا با احساسات شما بازی کند ، با چیزهایی روبرو می شود که اصلا از شما انتظار نمی رفت. دفاع از خود می تواند یک کار دلهره آور باشد ، اما هنگامی که به نتایج دلخواه خود رسیدید ، متوجه خواهید شد که آنچه برای آن مبارزه کرده اید ارزشش را دارد.

فال روزانه 05.03.2013

امروز به نفع همکاران شما است که با شما بحث نکنند یا شما را مجبور به انجام کاری نکنند که شما نمی خواهید ، زیرا مصمم هستید هر کاری را که آنها به شما می گویند انجام دهید. خوشبختانه شما توانایی دفاع از برنامه های خود را دارید و می دانید چگونه دیگران را متقاعد کنید. با این حال ، یکی از همکاران شما ممکن است به نکته ای اشاره کند که از دید شما پنهان است. به جای انکار اشتباه خود ، سعی کنید آن را بپذیرید و سعی کنید آن را اصلاح کنید. پذیرش اشتباهات شما نقاط قوت شما را نشان می دهد و به معنی ضعف ها و شکست های شما نیست.

فال روزانه 05.03.2013

اما امروز ، ممکن است کمی احساس خستگی کنید و فکر کنید کار دارید. شما وقت خود را با فرزندان و خانواده خود می گذرانید. یا ممکن است به دلیل عدم استراحت و غذا کافی احساس خستگی کنید. شما حق دارید هر زمان که می خواهید کمی استراحت کنید. امروز به جزئیات کوچک اما مهم زندگی شخصی خود برسید و در فکر خود زیاده روی نکنید. اگر همه چیز برای شما مناسب نیست نگران نباشید ، اگر با همان سخت کوشی پیش بروید ، تمام تلاش های شما در طول زمان نتیجه می دهد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
فال روزانه 07.03.2013

فال روزانه 05.03.2013

امروزه مسائل مربوط به گذشته می تواند به ذهن شما برسد و مشکلات شما را به وجود آورد ، اگر با آنها روبرو نشوید و برای حل آنها تلاش نکنید ، مشکلاتی را ایجاد می کند. در حقیقت ، تلاش برای کنار آمدن با گذشته و برخورد با آن به شما این قدرت را می دهد که کاری را که برای شما شگفت انگیز است انجام دهید. حتی اگر برای شما سخت باشد ، باید به ریشه احساسات فعلی خود بروید و دلیل منشأ آنها را درک کنید. شما در چند هفته گذشته به اندازه کافی مشغول بوده اید ، امروز زمان آن است که به عشق خود فکر کنید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید. تصویری از یک سفر دلپذیر با یک عزیز به شما این قدرت را می دهد که پایان خوبی را در این هفته داشته باشید.

فال روزانه 05.03.2013

وقتی صبح امروز از خواب بیدار می شوید ، کمی احساس خستگی و افسردگی می کنید. مسئولیت های زیادی که در خانه و خانواده دارید ، گاهی اوقات شما را تحت فشار زیادی قرار می دهد و گاهی حتی احساس می کنید دیگر نمی توانید ادامه دهید. شاید وقت آن رسیده است که کمی به شما استراحت دهیم. این کاملاً منطقی و منطقی است ، برخلاف آنچه شما فکر می کنید ، برای داشتن انرژی کافی و انجام وظایف خود ، باید به روح خود برسید. این آخر هفته چگونه است؟ از قبل برنامه ریزی کنید و چمدان خود را بارگیری کنید و مطمئن شوید که هفته آینده را با تمام ظرفیت شروع می کنید.

فال روزانه 05.03.2013

کار با همکاران امروز برای شما آسان خواهد بود زیرا آنها از شما و ایده های خوب شما قدردانی می کنند و آماده پیروی از شما هستند. اگرچه به دلیل تغییرات مداوم حفظ سطح انرژی شما دشوار خواهد بود ، اما خوشبختانه می توانید نتایج بسیار خوبی کسب کنید زیرا همه می خواهند به هدف برسند. اگر می خواهید از این فعالیت گروهی بیشتر استفاده کنید ، سعی کنید ارتباط خود را حفظ کرده و با همان سرعت حرکت کنید. در مورد رابطه عاطفی خود ، باید سعی کنید همه سوءتفاهم هایی که بر روابط شما سایه انداخته است را برطرف کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
جوک های شبکه های اجتماعی ؛ دستان آبی بالا!

فال روزانه 05.03.2013

به نظر شما ، شکی در کار امروز شما وجود ندارد. فکر می کنید به خوبی می دانید که چه می کنید و کجا می روید. همکاران شما یا باید از شما حمایت کنند یا از سر راهتان خارج شوند و به شما اجازه دهند فکر کنید که حق با شماست. چنین نگرشی ممکن است در ابتدا خوب به نظر برسد ، اما در عمل به دیگران فرصت چندانی برای توسعه استعدادها و توانایی های خود نمی دهد. اگر دیگران می خواهند در موفقیت شما سهیم باشند و شما را همراهی کنند ، به آنها فرصت دهید و کمی انعطاف نشان دهید. نرمش در برخورد با دیگران نشانه قدرت است.

فال روزانه 05.03.2013

امروز در طول روز آرام و بدون دردسر خواهد بود و می توانید بعد از یک روز طولانی و شلوغ استراحت کنید. همچنین ، امروز می تواند روز خوبی برای توسعه روابط تجاری شما باشد ، از این فرصت عاقلانه استفاده کنید. اکنون شما آنقدر در افکار خود متعصب هستید که ممکن است فکر کنید عاقلانه است که احساسات خود را برای خود نگه دارید و این حالت متغیر و شدید را به دیگران نشان ندهید. شما می توانید عکس العمل های خود را با تمام مهارت خود کنترل کنید ، اما در نهایت بیان احساسات به ضرر شما خواهد بود ، زیرا فروید می گوید: “احساسات ناگفته هرگز از بین نمی روند.”

فال روزانه 05.03.2013

امروز شما منتظر هستید تا همه با ایده های شما موافق باشند و به شما ملحق شوند. اما بیان همه آنچه در سر شما می گذرد ، حمایتی را که به دنبال آن هستید به شما نمی دهد. حتی نزدیکترین دوستان شما نیز از شنیدن این افکار و ایده های طولانی مدت خسته می شوند. زیاد صحبت نکنید و قبل از واکنش منفی طرف مقابل ، زبان خود را نگه دارید. شما زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل روابط عاطفی خود و مشکلات موجود در آنها کرده اید ، اما امروز بالاخره می توانید شواهدی از مشکلات خود پیدا کنید ، اکنون زمان حل آنها است.

فال روزانه 05.03.2013

همچنین ببینید

اومن روزانه - عمان روزانه

فال روزانه 06.03.2013

فال روزانه 1399.03.03 چند کلمه برای کسانی که امروز تولدشان است دوست عزیز ، شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *