فولیکول برای کاشت ابرو از کدام ناحیه گرفته می شود؟

سوال: ریشه های مورد نیاز برای کاشت ابرو از کدام ناحیه برداشته می شود؟

پاسخ : ابروها نقش بسیار مهم و برجسته ای در صورت دارند. با افزایش دانش و پیشرفت تکنولوژی، کاشت ابرو نیز به یک گرایش رایج تبدیل شده است. با این حال، از آنجایی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد، مراقبت و دانش بسیار در مورد آناتومی، طراحی ابرو، کشیدن و تکنیک های کاشت مورد نیاز است.

برای آشنایی بیشتر با فولیکول های مورد نیاز برای کاشت ابرو به کلینیک خصوصی پوست، مو، لیزر و لاغری مراجعه کردیم. شما را به تماشای ویدیوی زیر دعوت می کنیم. برای مراجعه به کلینیک خصوصی پوست، مو، لیزر و لاغری فرشته و یا رزرو نوبت با کلینیک خصوصی پوست، مو، لیزر و لاغری فرشته اینجا کلیک کنید.

بازسازی ابرو به دلیل نتایج شگفت انگیز و دانش روزافزون به یک روند محبوب تبدیل شده است. با تجربه گسترده متخصصان در زمینه استخراج واحد فولیکولی، به ویژه در طاسی پیشرفته، کاشت موی بدن و بهبود موهای صورت، اکنون امکان استفاده از تکنیک های جراحی سطح بالا برای دستیابی به نتایج رضایت بخش برای بیماران با انتظارات معقول فراهم شده است. منطقی

آناتومی ابرو

 • تاج ابرو: این قسمت داخلی ابرو است که حدود 0.5 تا 0.7 سانتی متر رشد کرده است. رنگ مو در این ناحیه رنگ روشن تری دارد.
 • بدن: این قسمت میانی 2.5 سانتی متر، متراکم تر و پهن تر است. در این قسمت موها به سمت بالا رشد می کنند. در قسمت پایین ابروها، موها به سمت پایین رشد می کنند و به صورت شیار متراکمی هستند.

ابروی ایده آل، ابرویی با محتوای دو طرفه و فرم ایده آل است.

کاشت پیش از ابرو

بارزترین ویژگی های کاشت ابرو نقص های مادرزادی مانند عدم رشد مو یا عدم پوشش کافی یا مشکلات زیبایی مانند ابروهای ناصاف و بدون قسمت میانی یا کناری است. سایر ویژگی های رایج عبارتند از صدمات، سوختگی، یا زخم های ناشی از تومورها، جذام یا عوامل دیگر.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
شب ادراری، شرمندگی ندارد، راه درمان دارد

در صورتی که با توجه به محدودیت شدت و الزامات تکرار جلسه در یک جلسه به شدت مورد نظر نرسید، مشاوره های لازم با بیمار انجام می شود.

آزمایش خون خاصی قبل از کاشت لازم نیست، مگر در مواردی مانند HIV، هپاتیت B و C.

فولیکول برای کاشت ابرو از کدام ناحیه گرفته می شود؟

روش های کاشت ابرو

کاشت واحد فولیکولی (FUT) با استفاده از پیوند واحد مو برای کاشت ابرو برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است. اما با پیشرفت روزافزون استخراج واحد فولیکولی (FUE)، کاشت ابرو را می توان به راحتی و بدون نیاز به بخیه و زمان از کار افتادگی انجام داد. کاشت موی مصنوعی برای بازسازی ابروها بخصوص در مناطقی که ناحیه اهداکننده وجود ندارد استفاده شده است. با این حال، پزشکان به دلیل خطر واکنش جسم خارجی که زخم های دائمی و اثرات روانی بر جای می گذارد، تمایلی به استفاده از آن ندارند.

طراحی مو

معمولاً از بیمار خواسته می شود تا ابروی مورد نظر را بکشد. سپس سعی می شود یک ورودی فعال ایجاد شود تا بیمار بین ابروی دلخواه، ابروی ایده آل و ابروی فردی انتخاب کند. این امر فاصله بین انتظارات و نتایج را پر می کند و احساس رضایت بیشتری را در بیمار ایجاد می کند.

برای اطمینان از تقارن ابرو باید مراقب بود. پس از تعیین فرم ابروها، یک ابرو معمولی کشیده می شود.

یک مکان خریدار ایجاد کنید

در حالت ایده آل، باید تعداد کمی فولیکول مو از ناحیه اهداکننده گرفته شود و سپس اندازه و عمق مورد نیاز در ناحیه گیرنده ایجاد شود. معمولاً از سوزن های تیز تزریق یا تیغه های 0.7 تا 1.1 میلی متری استفاده می شود.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
با ۱۰۰میلیون تومان ازدواج کنید! می‌شود؟ شاید

جهت موهای سر یا بالای ابروها باید کاملاً عمودی یا به سمت بالا باشد. اما این قسمت بحث برانگیزترین نقطه کاشت ابرو است و دیدگاه فعلی این است که قوس در قسمت های میانی و جانبی باقی می ماند.

ابروی ایده آل ابرویی است که در آن تمام جنبه های فوق به شکلی ایده آل مدیریت شوند. با این حال ابروها با توجه به فرم صورت کاملا شخصی هستند. مفهوم اصلی این است که با داشتن نسبت افقی تر، صورت بلندتر را می توان گردتر نشان داد و با جهت گیری عمودی تر، می توان چهره های گرد را ترک خورد.

ارزیابی اولیه کاشت ابرو

 • شایع‌ترین نشانه‌های کاشت ابرو به مسائل زیبایی مربوط می‌شود، مانند نقص مادرزادی یا پوشش ناکافی ابروی معمولی که به رنگ تیره‌تر نیاز دارد، یا ابروی نامتقارن بدون یک سوم میانی یا جانبی.
 • یک داوطلب خوب کسی است که انتظارات معقولی دارد، محدودیت‌های شدت به دست آمده را درک می‌کند، نقص مهم‌تری فقط برای اهداف زیبایی دارد و یک بیماری تهدیدآمیز یا مداوم دارد.
 • باید به بیمار گفته شود که شدت به دست آمده را در یک جلسه محدود کند و اگر به شدت مطلوب نرسید، جلسه را تکرار کند. همچنین باید در مورد نیاز به آرایش با مداد ابرو برای بهبود نتایج، توصیه هایی دریافت کرد.
 • آزمایش خون به خصوص دیابت و غلظت خون مورد نیاز است.
 • 24 ساعت قبل از کاشت از مصرف الکل، قلیان و سیگار خودداری کنید.

فولیکول برای کاشت ابرو از کدام ناحیه گرفته می شود؟

استخراج فولیکول مو

یک آرایشگاه ایده آل موهایی است که شکل طبیعی داشته باشد، دارای کالیبر طبیعی اتصال و بدون رشد موی اضافی باشد.

اگر جای زخم وجود دارد یا تنها بخشی از ابرو بهبود یافته است، باید قطر واقعی موهای ابرو را ارزیابی کرد و آنها را با قسمت‌های مختلف پوست سر تراز کرد. مناسب ترین منطقه باید به عنوان منطقه اهدا کننده انتخاب شود.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
گرفتگی شکم در مردان روش درمان

محل اهدا کننده می تواند پشت سر یا پشت گردن باشد. پشت سر دارای موهای ضخیم تر و بلندتر است که حاوی چندین فولیکول منفرد است. پشت گردن و ناحیه شنوایی قدامی مناطقی با موهای نرمتر و ظریفتر هستند که از نظر ژنتیکی کوتاهتر از پوست سر هستند.

از آنجایی که موها دوباره رشد می کنند، قابل اعتمادتر هستند و کنترل پیچش آن دشوارتر است. این موضوعی است که پزشکان شخصاً نگرش مثبتی نسبت به آن ندارند.

در فرآیند FUE، موها باید به انتهای آن تقسیم شوند. این یک نقطه ضعف در مقایسه با FUT است زیرا ارزیابی انحنای طبیعی موهای مورد استفاده برای هدایت قرار دادن گرافت ها دشوار است.

مراقبت های بعد از ابرو

 • نواحی دریافت کننده باز نگه داشته می شوند و ناحیه اهدا کننده به مدت 2 روز بانداژ می شود.
 • در محلول نرمال سالین، ATP لیپوزومی هر 2 تا 3 ساعت یکبار اسپری می شود.
 • کبودی و تورم چند روز ادامه دارد.
 • آنتی بیوتیک ها، مسکن ها و استروئیدهای خوراکی با دوز 40.60 میلی گرم در روز برای 3-4 روز اول استفاده می شود.
 • نباید فراموش کرد که نتیجه رضایت بخشی در پایان 9 ماه و پس از اولین مرحله ریزش مشاهده خواهد شد.

عوارض کاشت ابرو

شایع ترین مشکلات و عوارض مربوط به جهت و پیچش، عدم تطابق رنگ و بافت یا عدم رشد مجدد است. این مشکلات وابسته به اپراتور هستند و بر اساس تجربه و تکنیک های مناسب کاهش می یابند.
عفونت، تورم، کبودی، فولیکولیت و اسکار نادر است.

همچنین ببینید

رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟

رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟

سوال: رنگ پوشش کامپوزیت چگونه انتخاب می شود؟ و بهترین رنگ کدام است؟ پاسخ : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *