مبل راحتی مناسب کافه ، 5 گام برای انتخاب کافه مبلمان

در این پست از یک و دو قرار نیست در کافه خاص یا کافه گردی یا حتی معرفی بهترین کافه ها صحبت کنیم. امروز می‌خواهیم به شما بگویم مبل راحتی کافه به چه شکل است و به چه نکاتی باید توجه کنید. اگر چیزی وجود داشته باشد که کافی‌شاپ‌ها را از ترکیب متمایز می‌کند، زیبایی‌شناسی آنهاست. اثاثیه زیاد در مورد نحوه اداره کافی شاپ، نوع آداب معاشرت و… به شما می‌گوید. فضاهای با اندازه های مختلف می توانند در انتخاب مبلمان داخلی مناسب سردرگمی به وجود باورند. میدانیم که انتخاب میز و مبلمان کافی شاپ برای تجهیز کسب و کارتان می تواند سردردی برای شما ایجاد کند که حتی کافئین و کروسان هم نمی توانند آن را تعیین کنند.

از مشتری ای که با لپتاپ کار می کند یا در حال خواندن یک رمان گرفته شده تا گروهی از دوستان به دنبال مکانی برای دور هم جمع شدن هستند، اکنون کافی شاپ ها هستند که بسیار محبوب هستند برای تعداد زیادی از مردم. این به آسانی مستلزم این است که فضای داخلی کافی شاپ شما این است که مهمانان شما را درگیر کند، راحتی را افزایش دهد و آنها را ترغیب کند تا مشتریان پایه ثابت شوند. هم از نظر تجاری و هم از کافی‌شاپ‌ها مکان‌هایی برای اجتماعی اجتماعی هستند که مشتریان می‌توانند با دیگران درگیر شوند، بخوانند، مطالعه کنند، با هم سرگرم شوند یا وقت خود را بگذرانند. بنابراین دکوراسیون کافه از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر در مورد نوع مبلمانی که باید در کافی شاپ خود داشته باشید، مشکل دارید یا احساس ناراحتی می کنید، در اینجا چند گام برای بازگرداندن شما به مسیر اصلی آورده شده است:

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
پیشنهاداتی برای تغییر دکوراسیون منزل برای فصل زمستان

سبک خود را انتخاب کنید و به آن بچسبید

برای اینکه بفهمید مبل راحتی کافه شما چیست، اولین قدم این است که یک سبک برای خود انتخاب کنید. چه می‌خواهید یک کافه‌ای شیک و داشته باشید، چه می‌توانید یک متخصص متخصص را انتخاب کنید یا حتی بین هر دوی آن‌ها طراحی کنید، در اوایل فرآیند در سبک تصمیم‌گیری خود تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید. سبک به محدود کردن جستجوی مبلمان شما کمک می‌کند. به همین ترتیب، مبل هاای سفتی از مبلمان چوبی استفامده کنید، به همین ترتیب، مبل های سفتی دنورن استفاماده کنید، به همین ترتیب، در فضاهای فوق مدرن از مبلمان چوبی استفاماده کنید. نگاهی به غیر کافی شاپ در اطراف خود بیندازید. چه عناصری را در آن فروشگاه دوست دارید؟ آیا یک اثر هنری، یک شی تاریخی یا صحنه ای از یک فیلم را دیده اید که به شما بچسبد؟ از آن الهام بگیرید. جسور باشید و با ترکیبی از عناصر همراه شوید که واقعا نظر شما را جلب کرده است. این کار باعث می شود تا در انتخاب مبلمانتان نیز تصمیم ساده دیگری بگیرید.

فضا را بیش از حد پر نکنید

میدانم که این وسوسه انگیز است که سعیکنید تا آنجا که ممکن است مبلمان مورد علاقه تان را در کافه خجوندبد. اما شلوغی فضاهای کوچک می‌توان به فضای کلاستیروفوبیک (ترس نابهنجار از بودن د‌ر جاهامای منجر به فضای کلاستروفوبیک (ترس نابهنجار از بودن د‌ر جاهایمانگ) شوتجمای می‌شود. یک راه حل عالی برای صرفه جوئی در فضا، استفاده از مبل های راحتی و کوچک هستند. این مبل ها به گونه ای هستند که می توان به راحتی آنها را در هر گوشه کناری بچنید. می توانید حتی با کمی فاصله از آنها را بچینید تا دکوراسیون شما زیباتر باشد. بسته به فضای شما، می‌توانید چند مبل تکی اضافه یا کم کنید و این مبل ها بهترین نقوطه برای مشتدری براوی باشد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کثیف ترین مکان های خانه کدامند؟ حمام ، توالت یا اتاق خواب؟

فضا را بیش از حد پر نکنید

مبل های با پارچه های مختلف را امتحان کنید

فقط به این دلیل که فضای محدودی دارید، به این معنی نیست که باید مبلمان خود را محدود کنید. اما با احتیاط ادامه دهید! ترکیبی التقاطی در یک فضای باز و بزرگ، می‌توان در فضای داخلی بسته تر نامرتب به نظر برسد. مبل های چرمی برای کافی شاپ ها عالی هستند. آنها راحت هستند، به راحتی می‌شوند و هرگز از مد نمی‌افتند. اگر چرم را برای مبلمان خود انتخاب کنید، چرا با صندلی های مخملی ترکیبی عالی به وجود نمی آورد؟، به همین ترتیب، صندلی های چوبی که پارچه مخملی دارند می توانند در فضای کافه شما عالی به نظر برسند و در کنار مبلمان چسترفیلد چرمی بهترین ترکیب است.

مبل های با پارچه های مختلف را امتحان کنید

اکسسوری همه چیز است

بیایید فرض درست کردن مبلمان کافی شاپ شما عالی به نظر می‌رسد. شیرینی‌هایی که می‌پزید بسیار خوش‌مزه هستند و می‌پزند، و شما به اندازه کافی قوی هستند که ماماترزتان هستند. اما فراموش کردن لوازم جانبی یا همان اکسسوری در کنار مبلمان، مانند سرو کاپوچینو بدون دارچین است. اگر در کنار مبلمان خود قفسه های از کتاب های قدیمی را برای اضافه کردن مطالب خواندنی برای جذابیت خود قرار دهید، هم چنین کافه خود را بیشتر کرده اید هم مبلمان شما جلوه بهتری خواهد داشت. همچنین چند کوسن زیبا و مناسب با رنگ و پارچه مبلمانتان را انتخاب کنید.

اکسسوری همه چیز است

بودجه تعیین کنید

اشتباه نکنید، به هیچ وجه نمی‌توانید فضای داخلی کافی شاپ خود را نادیده بگیرید. اما اگر مراقب خرید خود نباشید، می‌توانید به پول خود را از بین ببرید. فضای خود را بررسی کنید، چند نقشه بکشید و بررسی کنید واقعاً به چند دست مبلمان نیاز دارید و نیاز دارید. سپس از فروشگاه های دست دوم و مشاغلی که در حال جابجایی و فروش مبلمان خود استفاده می کنید. ممکن است ملمان به فردی پیدا کنید که خرید آن بسیار ارزان تر باشد. خیلی از این مبل ها کاملا سالم و تمیز هستند و جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد. مطمئناً ، دقایقی که بالاتر اشاره کرد مبل چرمی به لحاظ دیر کثیف شدن بهترین. حتما در نظر بگیرید که در چه مکانی هستید. اگر کافی‌شاپ شما در منطقه‌ای شلوغ باشد، مبل شما کثیفی است و بیشتر به خود می‌گیره و پساساز مدتتی مبل شما کثیفی و بوی بد بیشتری به خود می‌گیره و پساساز مدتتی متنوی. در نتیجه هزینه ای برای روکش کردن مبل کنار قرار دارد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
علت تورم پارکت (چرا کفپوش لمینت متورم می شود)

بودجه تعیین کنید

امیدواریم این مطلب مبل راحتی کافه برای شما مفید بوده باشد و اکنون با دید بازتری براماسب کافه برای ماما مفید بوده باشد و اکنون با دید بازتری براماسب افه برامای اوتختتتندبناماموتدبتنده باشد و اکنون با دید بازتری برامای الادتت منای باشد. هر گونه سوال و یا انتقاد مثبت یا منفی ای داشتید، در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان گذاشتن. در ضمن اگر به مباحث تخصصی مربوط به کافه و کافی شاپ علاقه مندید، می‌توانید به وب سارا کافوچینو مراجعه کنید.

منبع

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *