هزینه یک طراح خانه چقدر است؟

وقتی صحبت از دکوراسیون خانه به میان می آید، حتی باهوش ترین افراد نیز به دلیل طراحی هر اتاق و گزینه های زیاد، فشار انتخاب و سردرگمی را احساس می کنند. به همین دلیل است که استخدام یک طراح داخلی که تغییرات بیشتری ایجاد می کند و یک دکوراتور که رنگ ها را چیدمان و هماهنگ می کند، می تواند راهی عالی برای ایجاد فضای رویایی شما باشد. اما هر حرفه ای قیمت مخصوص به خود را دارد، پس چگونه می دانید که توانایی پرداخت آن را دارید؟ در حالی که استخدام یک متخصص برای کمک به ایجاد فضای عالی لزوماً ارزان نیست، اما در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

قبل از تصمیم گیری برای استخدام یک طراح داخلی، مهم است که مسائل مالی و جنبه های انجام کار را درک کنید. Decoboom را با همه چیزهایی که باید در مورد هزینه های مرتبط و نحوه تصمیم گیری بدانید دنبال کنید …

هزینه واقعی چقدر است؟

مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که هزینه استخدام یک طراح داخلی بسته به محل زندگی شما و تعداد نیازهای طراحی بسیار متفاوت است. مانند بسیاری از خدمات حرفه ای، می توانید قیمت های متفاوتی را خریداری کرده و دریافت کنید، اما در نهایت مهم است که خدمات مناسب را دقیقاً با هزینه ای که می پردازید دریافت کنید.

طراحان داخلی معمولا به یکی از دو روش کار می کنند: نرخ ثابت یا دستمزد ساعتی. باز هم، این بستگی به این دارد که طراح چقدر حرفه ای و با تجربه است و چند اتاق را می خواهید طراحی کنید. اگر یک طراح داخلی را به صورت ساعتی استخدام می کنید، انتظار می رود نرخ یک طراح جوان و مشتاق متفاوت از یک طراح با تجربه باشد. دانستن تجربه کاری و نمونه کارها می تواند به شما در تعیین این موضوع کمک کند.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
راهنمای گام به گام طراحی و ساخت خانه - قسمت 3

لازم به ذکر است که هزینه به مکان نیز بستگی دارد. معمولا در شهرهای بزرگ باید هزینه بیشتری پرداخت کنید، اما به طور کلی در مورد قیمت های ثابت، متراژ خانه و تعداد اتاق ها قیمت نهایی را تعیین می کند. هزینه برای یک اتاق جداگانه یا برای طراحی کل خانه متفاوت است. در حالی که دو راه برای تعیین هزینه وجود دارد، به هر حال، حتی با نرخ ثابت، این تعداد اغلب بر اساس تعداد ساعاتی که طراح شما برای یک پروژه صرف می کند، الزامات پروژه و سطح حرفه ای بودن تعیین می شود. طراح.

فراموش نکنید که قیمت نباید برای شما عامل تعیین کننده باشد. مهم است که یک طراح پیدا کنید که سبک شما را درک کند و سبک ارتباطی مشابهی داشته باشد. پیدا کردن معمار یا دکوراتور متناسب با سلیقه و شخصیت شما اولویت اصلی است.

با استخدام یک طراح داخلی چه چیزی به دست می آورید؟

راه های مختلفی برای کار با یک طراح داخلی وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است تصمیم بگیرید که در کل فضای زندگی با آنها مشورت کنید، یا تنها بخشی از پروژه یا حتی مجموعه ای از مبلمان را به آنها بسپارید. به عنوان مثال، ممکن است بگویید که مبل خاصی را دوست دارید و سعی می کنید آن را کامل کنید. با صندلی های همسان یا مطمئن نیستید که کدام فرش بهتر است. اینجا جایی است که شما به صورت ساعتی با یک طراح کار می کنید و او به شما کمک می کند تا ایده هایی برای رفع آن نیاز خاص داشته باشید.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
33 ایده برای هدایا و تزیینات سال نو

از طرف دیگر، می توانید یک طراح را استخدام کنید تا ظاهری که می خواهید در اتاق ایجاد کند. در این سناریو، شما با یک طراح داخلی می نشینید و به او می گویید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید، چه حسی را می خواهید در فضا ایجاد کنید و غیره. آنها این ایده ها را اجرا می کنند و گزینه هایی را پیدا می کنند که برای شما مناسب است. فضا. هر چه فضا بزرگتر یا غیرعادی تر باشد، درست کردن آن بیشتر طول می کشد.

همچنین می توانید یک طراح داخلی را استخدام کنید تا به شما در انتخاب کار بازسازی کمک کند. به عنوان مثال، اگر در حال تغییر حمام اصلی خود هستید، یک طراح داخلی می تواند به شما در انتخاب کف یا متریال مناسب کمک کند.

آیا یک طراح داخلی مبلمان می خرد؟

اینکه آیا مبلمان را از یک طراح داخلی بخرید یا نه، معمولاً به شما بستگی دارد. می توانید از طراح بخواهید که برای هر مورد چند گزینه خاص پیشنهاد دهد و سپس در صورت تمایل می توانید آن ها را خودتان خریداری کنید. این به شما امکان می دهد تا انتخاب نهایی و خرید را انجام دهید.

گزینه دیگر این است که به طراح داخلی اجازه دهید از تامین کنندگانی که با آنها کار می کنند مبلمان بخرد. اغلب اوقات، طراحان داخلی ارتباط ویژه ای با فروشندگان دارند و می توانند به شما تخفیف خوبی بدهند، در این صورت شما بودجه تعیین می کنید و طراح شما مواردی را پیدا می کند که در حد بودجه شما هستند. این گزینه می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و به طراح داخلی شما اجازه دهد تا یراق آلات سفارشی را متناسب با فضای شما سفارش دهد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
40 مدل اتاق خواب زرد خاکستری برای دختران ، پسران و نوزادان

اگر قصد استخدام یک طراح دکوراسیون منزل یا طراح داخلی را دارید، مهم است بدانید که هزینه ها قطعا می تواند تا حد زیادی با بودجه و خواسته های شما مطابقت داشته باشد. همانطور که گفته شد، کار با یک طراح برای ایجاد فضای رویایی شما اغلب در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و تضمین می کند که هر مبلمانی که خریداری می کنید متناسب با خانه شما باشد.

از هیئت تحریریه یک و دو – غزاله عزالدین

منبع: صنوبر

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *