وزن‌کشی ‌‌ستاره‌های ‌نوظهور‌ تلویزیون

خراسان: در سال‌های 97 و 98، سریال‌هایی مانند «بانوی عمارت»، «لحظه گرگ و میش» و «وارش» چهره‌ تازه‌ای را معرفی کردند یا باعث شدند بازیگرانی که پیشتر در عرصه بازی فعالیت کرده بودند، به شهرت برسند. مریم مومن، میلاد میرزایی، الهام طهموری، حسام محمودی و نیما نادری پنج بازیگری هستند که با این سریال‌ها شناخته شدند. این بازیگران به تازگی سریال جدیدی روی آنتن داشته‌اند و بار دیگر حضور در قاب تلویزیون را پس از چهره شدن، تجربه کرده‌اند.

الهام طهموری

الهام طهموری یک سال قبل با بازی در سریال «وارش» به کارگردانی احمد کاوری، نزد مخاطبان به شهرت رسید. او پیش از این سریال هم در مجموعه‌هایی مانند «نفس گرم»، «پرستاران» و «پدر» بازی کرده بود، اما در این سریال‌ها حضور کوتاهی داشت و با «وارش» زن رنج کشیده‌ای که پس از مرگ همسرش باید تنهایی بار زندگی را به دوش می‌کشید، شناخته شد. طهموری به تازگی با کاراکتر «لعیا» در «شرم» دیده شد. این شخصیت هم مانند «وارش» جزو نقش‌های اصلی سریال بود و طهموری در هر دو سریال بازی خوبی داشت. البته کاراکتر «وارش» به لحاظ استفاده از لهجه شمالی نقش چالش برانگیزتری بود.

حسام محمودی و نیما نادری

حسام محمودی سابقه بازی در سریال‌های مختلفی را دارد، اما این بازیگر بیشتر با سریال «لحظه گرگ و میش» اثر همایون اسعدیان به شهرت رسید. محمودی در سریال همایون اسعدیان، نقش یک جانباز را بازی کرده بود. او اکنون در سریال «باخانمان» با نقش کاملا متفاوتی به نام «مسعود» که استاد دانشگاه است و قصد دارد با دخترعموی خود ازدواج کند دیده می‌شود. این شخصیت رگه‌هایی از کمدی دارد و این هم یکی دیگر از تفاوت‌های مهم «لحظه گرگ و میش» و «باخانمان» است.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
رشد هزار واحدی شاخص بورس 

هرچند که حسام محمودی در سریال اسعدیان حضور کمرنگ و بی‌تاثیری نداشت، اما در «باخانمان» نقش اصلی را برعهده دارد. محمودی در این مجموعه هم مانند «لحظه گرگ و میش» به خوبی از پس نقش خود برآمده است. البته این بازیگر رمضان سال گذشته سریال «دل‌دار» را روی آنتن داشت اما در «باخانمان» حضور پررنگ‌تری دارد. نیما نادری نیز سابقه بازی در سریال «در مسیر زاینده‌رود» و «تعبیر وارونه یک رویا» را داشته است، اما این «لحظه گرگ و میش» بود که باعث شهرت او شد. نادری حدودا دو سال پس از این سریال به تازگی با مجموعه «شرم» در تلویزیون دیده شد. او در هر دو سریال جزو نقش‌های اصلی بود و می‌توان گفت در هر دو مجموعه به یک اندازه دیده شد.

میلاد میرزایی و مریم مومن

میلاد میرزایی و مریم مومن دو بازیگر سریال «بانوی عمارت» ساخته عزیزا… حمیدنژاد هستند که پس از به شهرت رسیدن با این مجموعه، با سریال «سرزده» و «شرم» بار دیگر در تلویزیون دیده شدند. مریم مومن در اولین تجربه بازیگری خود، با شخصیت «فخرالزمان» در «بانوی عمارت» حسابی گل کرد.

او که نقش اصلی سریال را برعهده داشت، با بازی خوب خود توانست نظر مخاطبان را جلب کند، اما این موفقیت در دومین سریال او یعنی «سرزده» تکرار نشد. هر چند که او در این مجموعه هم جزو یکی از شخصیت‌های اصلی بود، اما در «بانوی عمارت» حضور پررنگ‌تری داشت و کیفیت این سریال هم اصلا با مجموعه ضعیف «سرزده» قابل مقایسه نیست.

میلاد میرزایی پیش از «بانوی عمارت» تجربه حضور کوتاه در چند سریال را داشته است، اما مخاطبان با نقش «رشید» این بازیگر را می‌شناسند. این کاراکتر جزو نقش‌های اصلی سریال نبود، اما در هر صورت میرزایی به واسطه آن شناخته شد. این بازیگر در «شرم» نسبت به «بانوی عمارت» حضور پررنگ‌تری را تجربه کرده و یکی از نقش‌های اصلی را برعهده داشته است. سریال «بانوی عمارت» بیشتر از «شرم» مورد توجه و استقبال گرفته است.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
دهمین مدال طلا برای ایران در پارالمپیک با پرتاب نیزه

همچنین ببینید

سیداحسانخاندوزی

جزئیات جلسه امروز رئیسی با مدیران بانک‌ها/منتظر خبرهای خوب باشید

وزیر اقتصاد در توییت خود از برگزاری جلسه رئیس جمهور با مدیران عامل بانک‌های دولتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *