چیدمان دفتر خانگی ، 4 پیشنهاد یک و دو

شیوع ویروس کرونا و افزایش استفاده از کار از راه دور ، کارکنان شرکت ها و دفاتر را مجبور کرده است که یک اتاق یا حتی یک فضای کوچک در خانه را به منطقه eBay اختصاص دهند تا وظایف خود را بسته به ساعت کاری و کاری انجام دهند. مبلمان خانگی کوچک و ایرانی امروزی که معمولاً مطالعه و مطالعه جداگانه ای ندارند ، کمی پیچیده و پیچیده هستند ، اما قطعاً برای طراحی و چیدمان دفتر کار خانگی با رعایت اصول و در نظر گرفتن موقعیت پنجره ها (در صورت وجود) ، رایانه ها و لوازم جانبی ، پریزهای برق و تلفن و اقلام موجود ، می توانید دفتر خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ادامه دادن با وب سایت شرکت معماری و دکوراسیون داخلی یک و دو و پیشنهاداتی برای چیدمان دفتر کار خانگی ارائه دهید …

قبل از شروع به تزئین فضای کار و بهبود کیفیت فضای کار و خانه ، این پست ممکن است برای شما مفید باشد:

نکات کاربردی برای ایجاد یک دفتر کار عالی در خانه

1- دکوراسیون دفتر با ظاهر و ظاهر

دفتر خانه بزرگ مشرف به خیابان

درچیدمان دفتر کار خانگی اگر می توانید یک اتاق جداگانه برای کار و مطالعه اختصاص دهید ، به ویژه برای افرادی که زمان زیادی را در محل کار و کامپیوتر می گذرانند ، یک پنجره بزرگ در چنین اتاق مزیت خوبی است ، زیرا دید و نور بهتری را از طریق آن فراهم می کند. پنجره وارد فضا می شود

نور وارد اتاق کار در خانه می شود

البته در اتاقی با میز تحریر بهتر است پرده هایی نزدیک پنجره بزرگ قرار داشته باشند تا بتوانید نور را کنترل کرده و در مواقع نیاز از حریم شخصی خود محافظت کنید. نور طبیعی روز معمولاً برای افرادی که ساعات طولانی را در دفتر کار در خانه می گذرانند گزینه مناسبی است ، اما گاهی اوقات نور شدید خورشید نیاز به فیلتر یا مسدود شدن دارد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
کاور مبل ژله ای یا پارچه ای؟ کدام یک بهتر است؟ | یک و دو

اتاق کار بزرگ

اگر اتاقی که برای دکوراسیون منزل انتخاب کرده اید فضای بیشتری دارد ، می توانید اتاق نشیمن را محل ملاقات مشتریان یا همکاران در نظر بگیرید.

2- طرح چیدمان دفتر مشترک با اتاق خواب

نمونه ای از طرح دفتر کار در اتاق خواب

بسیاری از افراد برخی از کارهای خود را در اتاق خواب انجام می دهند و در یک خانه کوچک ممکن است گزینه دیگری وجود نداشته باشد ، اما مشاوران شغلی اغلب تأکید می کنند که کار با زمان شخصی همپوشانی ندارد.

برای جدا کردن راحتی و فضای کار ، می توان از جداکننده برای جدا کردن محل خواب از محل کار استفاده کرد.

از کابینت های بزرگ استفاده کنید

علاوه بر این ، از کمد های بسیار بزرگ در اتاق خواب می توان برای کار استفاده کرد ، یا حتی می توانند یک دفتر کار خانگی را در خود جای دهند و وقتی کار روزانه به پایان رسید ، در بسته می شود و شما می توانید با فضایی آرامتر به اتاق خواب بازگردید.

3- راه اندازی دفتر کار خانگی در اتاق غذاخوری

طرح دفتر در اتاق ناهار خوری در خانه

با شکل و اندازه مناسب ، یک اتاق ناهار خوری می تواند مکانی عالی برای یک دفتر کار خانگی باشد ، به خصوص اگر اتاق ناهار خوری رسمی و خشک و کلاسیک نباشد. شاید شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک اتاق کامل را اشغال کنید ، در این صورت شما از آزادی کامل برای چیدمان مبلمان اداری به دلخواه خود برخوردار خواهید بود.

اما اگر برای یک وعده غذایی خانوادگی یا برای انجام تکالیف بچه ها به یک منطقه غذاخوری نیاز دارید ، ممکن است راه حل های دیگری مورد نیاز باشد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
به دنبال یک تخت خواب مدرن یا کلاسیک هستید؟

ایجاد چنین فضای کاری مشترک ممکن است نیاز به مبلمان کوچکتر یا همه کاره تر داشته باشد ، یا می توانید فقط به وسایلی که می توانند در خارج از ساعات اداری و تعطیلات با طراحی مبلمان مناسب پنهان و اصلاح شوند ، زاویه اختصاص دهید.

4- سازگاری با اشکال غیر معمول اتاق

چیدمان دفتر کار خانگی در اتاق T شکل

اتاق یا فضای موجود در دفتر کار شما ممکن است کاملاً مربع یا مستطیل نباشد ، بیش از چهار دیوار داشته باشد یا به شکل L یا T باشد. این می تواند مشکل ساز باشد.

اگر این طرح دارای گوشه های محکم یا ترک های غیرقابل استفاده در برنامه ریزی فضایی و دفتر خانه است ، این منطقه می تواند مکانی عالی برای ذخیره فایلها یا کتابهای مرجع باشد. فضاهای منحصر به فرد ممکن است به میز یا ترکیبی از سبک مبلمان نیاز داشته باشند تا عملکرد مورد نیاز را ارائه دهند.

در واقع ، چیدمان اتاق شما می تواند به عنوان یک راهنما باشد که می توانید محل میز و سایر وسایل ضروری خود را انتخاب کنید.

از هیئت تحریریه یک و دو – غزاله عزالدین

منبع: صنوبر

همچنین ببینید

تزیین غذاهای ترکی + 20 مدل و عکس

تزیین غذاهای ترکی + 20 مدل و عکس

دکوراسیون غذاهای ترکی یکی از انواع روش های طراحی است که با فرهنگ مردم این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *