یک صندلی اداری راحت و شیک بخرید

مزایای استفاده از صندلی اداری ارگونومیک هنگام کار با کامپیوتر راحت و خوب است، زیرا برای عموم مردم کاملاً ضروری است که زمان زیادی را پشت میز کامپیوتر صرف کنند، خواه شخص باشد یا کار و فعالیت های روزانه، با استفاده از یک صندلی مناسب پشت میز خرید صندلی اداری با یک و دو ….

صندلی کامپیوتر

صندلی های اداری مدرن از کجا آمده اند؟

به طور کلی اکثر صندلی های کار هر چهار خاصیت ستون فقرات را به طور یکنواخت پوشش نمی دهند. صندلی کار ایده آل باید تا حد امکان برای حرکت مفاصل راحت باشد.

دانستن نحوه صحیح نشستن روی صندلی و انتخاب اشتباه صندلی اداری نقش مهمی در سلامتی ما دارد.تولید کنندگان باید در تمامی مراحل طراحی و تولید با رعایت اصول استانداردهای فنی و مهندسی و همچنین مطابق با نوع کاربری و ابعاد بدنه.صندلی صندلی پ. همچنین مصرف کنندگان باید قبل از خرید از مشخصات صندلی و نوع کاربری خاصی که از صندلی انتظار دارند اطلاعات کافی داشته باشند و سپس صندلی اداری صحیح را انتخاب و خریداری کنند.

صندلی کامپیوتر

یک صندلی خوب باید عملکردهای زیادی داشته باشد تا در هنگام نشستن روی آن احساس راحتی کنیم و دچار افسردگی یا عوارضی مانند مشکلات ستون فقرات و سیستم اسکلتی عضلانی نشویم.

صندلی کامپیوتر

به طور کلی برای تعیین ویژگی های یک صندلی مناسب به موارد زیر توجه کنید:

پاها و بازوهای فرد باید عمودی باشد و ساعدها باید افقی باشند و کف پاها نسبت به زمین افقی باشند. پشتی صندلی باید از انحنای داخلی مهره های کمری ستون فقرات محافظت کند. وزن بالاتنه باید به طور مساوی روی نشیمنگاه و ران ها توزیع شود و صندلی به راحتی قابل جابجایی باشد.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
با دکوراسیون خانه ارتباط احساسی برقرار کنید

صندلی کامپیوتر

سرنخ

توجه به این نکته ضروری است که صندلی باید متناسب با کاربر باشد نه شخص.

بنابراین در صورتی که قرار است صندلی روی سطوح لغزنده استفاده شود، برای کاهش خطر لیز خوردن و افتادن، استفاده از پدهای خشن توصیه می شود و به طور کلی توصیه می شود که صندلی چرخدار 5 پایه باشد تا از خطر واژگونی جلوگیری شود.

صندلی کامپیوتر

یکی دیگر از ویژگی های صندلی های مناسب برای کارهای اداری این است که صندلی دارای پشتی با تشک قابل تنظیم است.ویژگی های استاندارد ارتفاع و عرض این تکیه گاه حداقل 18 و 33 سانتی متر است.عملکرد اصلی این تکیه گاه محافظت از مهره های کمر است. . در ناحیه انحنای ستون فقرات

صندلی کامپیوتر

قابل تنظیم ارتفاع

تنظیم ارتفاع صندلی نیز یکی از ویژگی های طراحی صندلی همسان است؛ طول نشیمنگاه می تواند از 38 تا 40 سانتی متر و عرض آن از 42 تا 46 سانتی متر باشد.

از نظر ابعاد، نشستن روی صندلی، بهتر است بین لبه جلویی صندلی پشت زانو بین 5 تا 15 سانتی متر فاصله باشد.

صندلی کامپیوتر

نشيمنگاه

جلوی صندلی باید به شکل آبشار باشد تا فضای کافی برای ران ها ایجاد شود و در نتیجه جریان خون کاهش یابد.

کف صندلی باید کمی به عقب متمایل شود، این شیب می تواند از 1 تا 5 درجه متغیر باشد، زمانی که ارتفاع صندلی خیلی زیاد است باید از زیرپایی استفاده کرد، در این موارد استفاده از زیرپایی به لگن کمک می کند. برای جلوگیری از وارد شدن فشار به زیر ران، آن را به صورت افقی قرار دهید.

صندلی کامپیوتر

روکش صندلی علاوه بر زیبایی باید در برابر تعریق بیش از حد مقاومت کند و اگر پارچه ای باشد باید بادوام و قابلیت جذب رطوبت را داشته باشد و اگر از چرم ساخته شده باشد باید دارای شیارهایی باشد که هوا از آن عبور کند و از تاثیر دما جلوگیری کند. بلند می شود و عرق می کند.

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
راهنمای گام به گام طراحی و ساخت خانه-قسمت دوم

صندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوتر استانداردصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوترصندلی کامپیوتر راحت.

این مقاله شما را با نکاتی برای خرید صندلی اداری هوشمند همراهی کرده است.این نکات علاوه بر سهولت در تصمیم گیری خرید می تواند در نتیجه کار بهتر و بهره وری بیشتر، راحتی جسمی و روانی بیشتری را برای کارکنان ایجاد کند.برند نیلپر با سالها تجربه در زمینه این زمینه می تواند برای شما می توانید صندلی اداری نیلپر را در رنگ ها، مدل ها و متریال های متنوع از طریق فروشگاه یک و دو به عنوان نماینده اصلی برند نیلپر به صورت آنلاین و با تخفیف برای تزیین دفاتر یا دفاتر بزرگ یا کوچک خریداری کنید. فضای کار خانگی خود را بخرید!

نسخه یک و دو

منبع: طراحی خانه و yjc.ir

همچنین ببینید

طراحی و چیدمان مهد کودک و اتاق نوزاد، اصول و ایده ها

طراحی و چیدمان مهد کودک و اتاق نوزاد، اصول و ایده ها

اتاق کودک یا اتاق کودک فضایی است که نه تنها برای استراحت و خواب، بلکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *