30 طرح اتاق خواب سفید خاکستری + ایده اتاق خواب با تم خاکستری سفید

اتاق خواب خاکستری سفید یکی از انتخاب های مناسب برای دختران و پسران است و باعث می شود فضای روشن تر و بزرگتری داشته باشید. استفاده از این رنگ بندی برای گروه های سنی نوزادان و کودکان و همچنین بزرگسالان در سال های اخیر بسیار محبوب بوده است. مجله طراحی دکوراسیون اتاق کودک دکونیوم همچنان ادامه دارد جدیدترین مدلهای اتاق خواب برای نوزادان و کودکان با تم خاکستری و سفید این عکس های متنوعی را ارائه می دهد.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

چرا یک اتاق خواب سفید خاکستری را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب کودک ، باید به روحیه و احساسات ، میزان نور طبیعی محیط و همچنین بزرگ یا کوچک بودن فضا توجه کرد. ترکیب رنگ خاکستری و سفید به دلایل مختلف می تواند انتخاب خوبی برای اتاق کودک و کودک باشد. سفید رنگ خلوص و آرامش و خاکستری رنگ خنثی و اساسی است. به همین دلیل ، استفاده از این دو در کنار هم می تواند فضایی بسیار آرام را برای زندگی نوزاد و نوزاد شما ایجاد کند.

اتاق خواب خاکستری سفید

یکی دیگر از دلایلی که می توان رنگ سفید و خاکستری را برای اتاق خواب نوزاد و کودک انتخاب کرد این است که به جنسیت خاصی تعلق ندارند. به عبارت دیگر ، این طرح رنگی می تواند برای اتاق دختر و پسر استفاده شود و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.

40 مدل کوسن طرح دار و محافظ گهواره

عکس اتاق کودک خاکستری سفید

البته به خاطر داشته باشید که خاکستری و سفید در کنار هم ، در صورت استفاده زیاد ، در نهایت ذهن را خسته کرده و انرژی را کاهش می دهد. به همین دلیل بهتر است بسته به شرایط و سبک چیدمان اتاق از رنگ های دیگر مانند صورتی ، زرد و آبی ، قهوه ای و … استفاده کنید.

اتاق سفید خاکستری نوزاد

سفید خاکستری برای اتاق خواب کودکان کوچک

یکی از مهمترین ویژگی های خاکستری و سفید روشن شدن فضا است و به همین دلیل می توان از آن برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های کوچک استفاده کرد. اگر اتاق خواب فرزند شما پنجره ای ندارد یا نور طبیعی به خوبی وارد نمی شود ، بهتر است از رنگ های روشن برای دیوارها و سایر وسایل اتاق استفاده کنید. رنگ سفید به خوبی نور را منعکس می کند و باعث می شود فضا بزرگتر و روشن تر به نظر برسد. علاوه بر این ، خاکستری روشن می تواند فضا را منظم تر و روشن تر کند. به همین دلیل آنها می توانند ترکیبی زیبا برای اتاق خواب کودکان باشند.

در زیر می توانید مدل اتاق کودک خاکستری و سفید را برای اتاق های کوچک مشاهده کنید.

مدل اتاق خواب خاکستری سفید

اتاق خواب کوچک خاکستری سفید

اتاق کودک کوچک سفید خاکستری

تم سفید خاکستری برای اتاق خواب کودکان کوچک

اتاق خواب بزرگ خاکستری سفید

اگر اتاق خواب فرزند شما مشکل کمبود فضا را برطرف نمی کند ، شما یک انتخاب عالی برای انتخاب رنگ دارید. به عنوان مثال ، خاکستری ، صورتی ، خاکستری ، سفید و غیره. در اتاق کودک همه آنها گزینه های ایده آل خواهند بود. چندتایی این جاست عکس اتاق کودک خاکستری و سفید شما ببینید.

چند اصل مهم در انتخاب کف اتاق کودک

اتاق خواب بزرگ خاکستری سفید

اتاق خواب بزرگ خاکستری-سفید

تم اتاق کودک بزرگ سفید خاکستری

اتاق خواب سفید خاکستری برای دختران

هر دو رنگ سفید و خاکستری متعلق به گروه رنگ های خنثی هستند و بنابراین جنسیت خاصی ندارند. می توانید از این رنگ بندی برای اتاق دختران ، نوزادان ، کودکان و حتی گروه های سنی بزرگتر استفاده کنید. برای زیباتر شدن محیط بهتر است از رنگهای ملایم و گرم برای وسایل تزئینی روی دیوار و … استفاده کنید تا با روحیه دختر سازگارتر باشد. عکس اتاق نوزاد دختر با تم سفید خاکستری در زیر ارائه شده است.

اتاق خواب سفید خاکستری برای دختران

عکس اتاق دختر بچه سفید خاکستری

اتاق خاکستری سفید برای پسران

مانند اتاق دختران ، می توانید از این رنگ بندی برای پسران در محدوده سنی نوزادان و کودکان نوپا استفاده کنید. استفاده از کمی آبی یا زرد روشن و قهوه ای می تواند یک اتاق نوجوان بسیار لوکس و مدرن ایجاد کند. در زیر می توانید نمونه ای از ترکیب رنگ سفید و خاکستری برای اتاق پسرانه را مشاهده کنید.

اتاق خاکستری سفید برای پسران

اتاق خاکستری پسر بچه خاکستری سفید

خاکستری نوزاد و اتاق کودک مدل سفید خاکستری 2021

تم اتاق کودک خاکستری سفید

تم اتاق کودک خاکستری سفید

ایده طراحی اتاق کودک خاکستری سفید

مدل اتاق خواب سفید خاکستری برای کودکان

اتاق خواب خاکستری زیبا برای کودکان

اتاق خواب سیاه و سفید خاکستری

ایده برای اتاق کودک تم سفید خاکستری

اتاق کودک تم سبز خاکستری سفید

اتاق خواب خاکستری خاکستری شیک

عکس اتاق کودک خاکستری

اتاق خواب سفید خاکستری تیره

تم سفید خاکستری برای اتاق کودکان

تم خاکستری سفید لوکس برای اتاق کودکان

مطالبی که خواندن آنرا نباید از دست داد!
رنگ چوب مبل کلاسیک ، انواع رنگ چوب مبل کلاسیک به همراه عکس

همچنین ببینید

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

دکوراسیون منزل 40 متری و چیدمان آن امروزه به دلیل کوچکتر شدن آپارتمان ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *